Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek bevállhat...

Mi a véleményetek bevállhat ez a csajozási módszer (link)?

2015. ápr. 15. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem! minden nőnek más kell nincs 2 1 forma!
2015. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Haggyad már, meg se néztem , látszik ezen az emberen ,hogy egy idióta!
2015. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem néztem végig, de amennyire én tudom, a PUA gyakorlatilag a nagy számok törvénye alapján működik: ha mindenkihez odamész, egynek csak bejön a dolog...


amúgy, az ilyesmit nem tudod hitelesen, kívánatosan előadni, ha mástól lesed el. neked magadnak kell kialakítanod egy stílust, egy módszert, ami te vagy, és ami sikeres. erre való (többek között) a tinikor, amikor mindezt gyakorolhatod, és veled együtt fejlődik ez a képesség. az mindenképpen bénázás, kellemetlen, idegen érzés lesz neked is és a kiválasztott lánynak is, ha más szavait, más gesztusait próbálod utánozni. mintha egy idegen nyelvnek az anyanyelvi kiejtését akarnád idegen ajkúként utánozni- hiteltelen lesz, hacsak nem abban nőttél fel, vagy ott élsz évek óta.

2015. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekes amit mondasz előző.
2015. ápr. 15. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:

3as vagyok: nőként lehet, hogy másképp látom, mint a pasik, de az egyértelműen érzik valakin, hogy most csak azért béna, mert zavarban van, ideges (ez még akár aranyos is tud lenni), vagy azért, mert egy olyan módszerrel, stílussal akar megfogni, amit valahol látott, és arra azt mondják, hogy "tuti módszer". nem is beszélve arról, hogy ha valami sablon dumával közelít, és láthatóan ha valaki elutasítja, akkor rögtön fordul egyet és ugyanaz a duma jön nekem is egyből. nem nekem szól, nem hozzám illő, és ez kifejezetten zavaró tud lenni.


viszont amit jókat mond a PUA, az az önbizalom, mert ez valóban kell ahhoz, hogy minden szembejövő lánynál próbálkozz. ez az egyetlen jó módszer (mármint, ha magabiztosan oda tudsz menni valakihez), ha csak messziről pislogsz valakire, aki neked tetszik, és lehet, hogy nem is tud a létezésedről, az nem hangzik túlságosan működőképes stratégiának.

2015. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!