Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyedülálló Lányok! Akik...

Egyedülálló Lányok! Akik nagyobb városban laknak: pl. Szeged, Pécs, Győr stb. Ha kiültök szökőkúthoz, vagy akárhova a városba, azt mindig ismerkedési szándékkal teszitek?

Figyelt kérdés

Teszem azt, én pl. Szegeden vagyok, és csomó embert látok mindig délutánonként- nagyon csinos nőket, barátnőkkel- hogy kiülnek terekre, szökőkutakhoz. Vannak olyanok, akiket majdnem minden nap látok ugyanott üldögélni barátnővel, vagy egyedül. Nem tudhatom, hogy ki a foglalt éppen, ezért nem szívesen megyek oda...:D

Ha pasitok van, akkor is ugyanúgy kiülnétek sűrűn, akár minden nap egyedül, vagy barátnővel, barátnőkkel csajszik? :P


Kort is írhatsz.


2015. ápr. 16. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nincs arra időm, hogy kiüljek, de nyilván nem azért teszem. Persze ha valaki megszólít, nem zavarom el.
2015. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát Szegeden egész pontosan azért ülnek oda az emberek, mert jó helyen van. Ott vannak a kajáldák, fagyizók. Közben lehet nézni a vizet, beszélgetni, nyáron a kánikulában jó, hogy kicsit párás a levegő meg nem tudom. Jó találkozási pont, mert mindenki tudja, hol van és könnyű megtalálni egy bizonyos embert is. :D

Soha az életben nem jutott eszembe, hogy ez ismerkedési szándéknak tűnne, bocsi. :D Mondjuk nem is nagyon jött még oda senki, csak kéregetők.

2015. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!