Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szórakozóhelyen kívül hol...

Szórakozóhelyen kívül hol lehet ismerkedni? Milyen tapasztalataitok van e téren?

Figyelt kérdés

Leginkább 19-24 közötti srácok a célközönség, de szórakozóhelyekre nem járok. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

18L



2015. ápr. 17. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Munkahely vagy facebook
2015. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Facebook, baráti összejövetelek, iskola, munkahely...
2015. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* vagy akár az utcán is :)
2015. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Manapság nehéz ismerkedni bárhol,mert az ember nem azért mozdul ki többnyire hogy ismerkedjen.Talán könyvtár vagy hasonló helyek,ahol nyugalom van.Utazás közben sokkal nehezebb.De persze nem lehetetlen,legfontosabb a jó kommunikáció.
2015. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De az is jó amit előttem le írtak :)
2015. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hentesnél.
2015. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Facebook-on hogyan? Véletlenszerű keresgélés közben a kép alapján szimpatikusnak tűnő egyéneket jelöljem be?
2015. ápr. 17. 20:56
 8/10 anonim ***** válasza:
hááát ami nekem mostanában bevált az a tánc :D elkezdtem táncolni és rengeteg nővel jóban lettem és kedvelnek :)
2015. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ülj le egy padra egyedül egy nyílvános helyen... biztos hogy valaki oda fog ülni melléd és ismerkedni..1 próbát megér :)
2015. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Facebook-on többféleképpen lehet ismerkedni:


-Írsz neki privit hogy tetszik neked és nem e akar ismerkedni

-Like-olod a képüket vagy megbököd őket és vársz hogy rád írjanak (ha jó pasi vagy és ......... na de várj csak........


JAAAAAAAA hogy te csaj vagy????Akkor elég ha like-olod a képüket,ezressével fognak jelentkezni nálad


De egyébként direkt vannak olyan facebook csoportok is ahol lehet ismerkedni

2015. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!