Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan nyílhatnék meg? Egy...

Hogyan nyílhatnék meg? Egy lány baráttal sem tudok rendesen beszélgetni mert nincs meg a téma. Tipp?

Figyelt kérdés
Szóval ha odamegyek egy lányhoz, akit pl nemrég ismertem meg( facebookon esetleg) és amint odamentem úgy üresek lesznek a mondatok. Semmi téma. És ez mindenkivel így van. Elég nehezen oldódom fel társaságban.(lányoknál) . Ezen hogyan változtathatnék? Mert így ismerkedni nem tudok, hogy amint a személyes találkozásra kerül sor, én egyből leblokkolok..

2015. ápr. 18. 22:11
 1/5 Fish1 ***** válasza:

Nézz szembe a félelmeiddel.

Mitől parázol, amikor egy csaj társaságában vagy?

2015. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÉRdeklődj. Kérdezz olyat amire nem igazán lehet 2 szóban felelni.
2015. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1- igazából nem tudom...


#2 - próbálok, de nem nagyon jut eszembe semmi ilyen ott ajkor. De amint facebookon (például) tudunk beszélni, onnantól kezdve egyből tudok beszélni. Csak valahogy ott lefagyok.


Meg az is probléma hogyha nem egyedül van, és mivel lány mindig van vele valaki, úgy nem merek odamenni hozzá(juk).

2015. ápr. 18. 22:35
 4/5 Fish1 ***** válasza:

Szerintem tudod a választ.

Pl: -parázol, hogy olyat mondasz, ami nem érdekli, és ezért tréül érzed magad,

- parázol, hogy nem érdeklődik felőled,

- parázol, hogy leráz,

- parázol, hogy mi a véleménye rólad, stb.


Ezekre könnyen rájöhetsz. Ha meg nem érdekled, vagy nincs közös téma, akkor meg nincs értelme kaparni.

2015. ápr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz. De nem csak olyan lányoknál van ez akivel épp többet szeretnék mint barátság, hanem ha pl megismertem egy lányt, aki nem érdekel úgy mint lány, de barátként teljesen megfelelne.
2015. ápr. 19. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!