Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal leszbikus vagyok,...

Fiatal leszbikus vagyok, tudnátok ajánlani közösségi helyeket (club, bár stb. ) /oldalakat ahol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
Még nem voltam kapcsolatban, és nem tudom hol találkozhatnék hasonló érdeklődésűekkel, a környezetemben nem ismerek senki hozzám hasonlót. Kamu netes oldalakra nem vagyok vevő, inkább a személyes találkozások híve vagyok. Először inkább csak ismerkednék, barátkoznék, de nem tudom hogy vágjak bele. Aki van/volt hasonló helyzetben, segítségét megköszönném! 18/L

2015. ápr. 19. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Probald meg itt!

Szerintem lehet szerencsed lesz... :)

22L

2015. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem! :)
2015. ápr. 19. 16:07
 3/4 anonim válasza:
Igen, lehet, hogy lesz egy nagy kapásod itt, mint nekem anno, de ne erre alapozz:) Figyelj csak, nézz fel a Pride face oldalára (úgy találod, hogy Budapest Pride) Ott ha figyelmesen legörgetsz egy picit, látsz egy olyat, hogy női tábor 2015. Töltsd ki az űrlapot és várj hátha megszervezésre kerül:) Erre se alapozz, hogy tényleg lesz, de egy lehetőségnek ott van az ismerkedésre és szerintem nem is egy rossz formája annak. Csak bátornak kell lenni.
2015. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképp megnézem! :)
2015. ápr. 22. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!