Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tegnap voltam vásárolni és...

Tegnap voltam vásárolni és megtetszett a pénztáros lány. Hogy tudhatnám meg a nevét?

Figyelt kérdés
Tegnap délután egy fiatal lánynál fizettem a Sparba. Nagyon megtetszett és amikor elköszöntünk egymástól rám is mosolygott. Hogy tudhatnám meg legalább a keresztnevét? Nem figyeltem, hogy volt-e neki olyan névjegykártyája. Szerintetek összefuthatok még vele a boltba? :s
2015. ápr. 26. 10:05
 1/9 Jázi :) ***** válasza:
Persze,hogy össze. Ha ott dolgozik biztos nem egy napot volt :) Legközelebb meg beszélgess vele egy kicsit :)
2015. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, ha ott dolgozik. Névtáblája biztos van.
2015. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
próbálj flörötlni vele, de az hogy mosolygott..azért eladó, én is az vagyok ,én is mosolygok ha rendes emberrel találkozok :)
2015. ápr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 aladar12 ***** válasza:
vegyél alkoholt és ha elkéri a személyid, kérd el te is az övét, mert hát kiskorúnak nem adhatod ki a piád.
2015. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most már lemondtál az Aldisról?
2015. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miről beszélgessek vele?

Tudom, hogy általában mosolyogni szoktak mert elöttem volt egy bácsi is és rá is mosolygott, de rám máshogy és mint ha zavarba is lett volna kicsit.

2015. ápr. 26. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát, más mód nincs rá, minthogy megkérdezd a nevét. Mert nyilván beszélgetésre nincs idő, mivel feltartanád a sort.
2015. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor fizetsz, hagyj ott egy névjegykártyát.
2015. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyeld, hogy melyik kasszánál van és, ha sikerül beállnod az ő sorába legközelebb, amikor megkérdi, hogy adhat-e még valamit, mondd azt, hogy igen a nevét szeretnéd megtudni.
2015. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!