Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledjek? (meleg kérdés)

Hogyan közeledjek? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Van egy lány együtt szoktunk buszozni nagyon megtetszett, zenei stílusa ,szimpatikus biztos hogy ő is leszbikus külsőleg minden tetszik benne de kb semmi más nem tudok róla a nevét hogy melyik suliba jár hány éves.Hogyan közeledjek hozzá? nagyon félek hogy elrontom.

16/L



2015. ápr. 28. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Könnyű!Ha van hely a buszon mellette, akkor kérdezd meg tőle hogy le ülhetsz-e mellé.Majd kezdjetek el beszélgetni.

Én is voltam már így nem is egyszer.Nem is ismertük egymást és elkezdtünk beszélgetni.

2015. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudom hogy most divat a búzáskodás, de ne tedd. Légy normális.
2015. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 koszonom a valaszt!

#2 Ki irtam hogy meleg kerdes akkor miert kell kommentelni baj ha boldog akarok lenni valakivel? Miert? "legyel normalis" igazad van inkabb legyen egy pasim akivel nem erzem jol magamat? Gondold mar vegig..

2015. ápr. 29. 00:12
 4/8 anonim válasza:
100%
Nem értem az miért lenne normális ha mindenki beáll abba a ki****ott sorba?Mi ahogy f*z bajotok van nektek folyamatosan? Ő ilyen igy kell elfogadni,semmibe sem különbek mint mi.A másik meg ha látod ha kivan írva hogy nem nekedvaló kérdés,mit keresel itt?Most nyugodtan állhat neki mindenki piroskezezni...
2015. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. ápr. 29. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:

nem ártana vele beszélgetni egy sort,csak hogy jobban megismerd mielőtt ledugod a torkán a nyelved.


beszélgess vele,és ha már megismerted akkor tudsz normális döntést hozni.

ilyen random beszélgetések során nem feltétlenül beszéljük ki a szexualitásunkat.

2015. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze még egy jó ideig nem is akarok többet.. nagyon sok idő kell ameddig meg merek valakit csókolni.
2015. ápr. 29. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyél neki selyem bugyit azt szeretik hordani a meleg csajok biztos örül majd neki
2015. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!