Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek korombeliekkel...

Hol ismerkedjek korombeliekkel? 15/L

Figyelt kérdés
Az igazat megvallva nem vagyok jóban az osztályjal vagyis inkább úgy fogalmaznék , hogy nincs közös témánk. A legnagyobb baj , hogy jövőre magántanuló leszek és még ennyi esélyem sem lesz. Szóval az a kérdésem , hogy merre tudnék velem egyidőssekkel ismerkedni, ha az iskolát nem számítjuk bele. Remèlem jól fogalmaztam ^^

2015. ápr. 29. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
18F oké? mert akkor itt,most és velem:)
2015. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

baráti kör hogy áll?

miért leszel magántanuló?

17/F

2015. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz? :D
2015. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mik érdekelnek , milyen hobbyjaid vannak?
2015. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg lehetőséget marad így is. Persze ha kisvárosban élsz, kevesebb, ha Pesten akkor több :)

Először is ismerősök útján, vagy a suli kisebb-nagyobb ünnepélyein részt veszel és kiszemelsz valakit stb. stb.

Ha kellően szép vagy, elég lesz egyszer natúr buszozni egy kicsit és majd csak lesz valaki :"D

2015. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azta ez gyors volt , nos elég bonyolult az ügy ami miatt magántanuló leszek ha valakit érdekel írjon privit ott elmondom, igazságszerint községben élek de városban tanulok.
2015. ápr. 29. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni, írj :)
2015. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
15/f nekem írhatsz, ha van kedved.
2015. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!