Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magány? Nem kifejezetten...

Magány? Nem kifejezetten ismerkedős kérdés csak akkor nyisd meg, ha úgy érzed, tudsz segíteni egy bonyolult témában!

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy évekkel ezelőtt kiszakadtam a társaságomból., elköltöztem, nem maradt senki. Jelenleg vannak, akikkel összejárok, de velük csak ritkán, illetve ritkábban találkozom. Szörnyen magányosnak érzem magam, több éve tart ez, és nehezen nyitok... Mit tehetnék? Nagyon nem érzem jól magam, társas lény vagyok, mások társaságára vágyom.

2015. ápr. 29. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor emeld meg a segged, és irány ismerkedni.
2015. ápr. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bizony bizony, keress egy havert, barátnőt akivel neki vágsz és kimozdulsz, vagy egyedül :)
2015. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem lehet,hogy depreszios vagy?
2015. ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De, lehetséges.
2015. ápr. 29. 21:16
 5/6 anonim válasza:
utolso valaszolo vagyok...szerintem kerejel orvosi segitseget, mert konyen meglehet es azert jobb ha ezel nem hujeskedik az ember.. ha akarsz beszelhetunk erol tobet privaltban is..segiteni nem tudok nem vagyok doki, de a parom depreszios volt es sajnos teljesen tonkrement a kapcsolatunk nem akart segitseget ..
2015. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem az emberi kapcsolatok a legfontosabbak, próbálj meg csatlakozni egy közösséghez (sport, vallás akármi), de ha ott sem tudod teljesen otthon érezni magad, akkor lehet hogy érdemes olyan helyre költözni, ahol igen.


én is küzdöttem hasonló problémával, nekem az új környezet, új, nyitott emberekkel nagyon sokat segített

2015. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!