Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lanyok ez bejonne nektek, az...

Lanyok ez bejonne nektek, az oszinteseg?

Figyelt kérdés

Van 1 lany aki nagyon tetszik mar lassan 1 eve o is sokat figyel engem meg sokszor jon oda kozelembe de baratja van.

Nembirom mar tovabb, hogy ugymond szenvedek midnen nap latom de nem lepek fele mert van baratja.

Meg nemisigen beszeltem vele emiatt hogy nelegyen majd roszabb nekem ha megismerem.

Arra gondoltam, hogy megmondanam neki, hogy Megkerlek, hogy szolj majd ha veletlen ugy adodik, hogy szingli leszel mert szimpatikus vagy szamomra es szeretnelek megismerni jobban ha te is szeretned.

Ennek ti orulnetek ha tetszik nektek a fiu de nemmertek nyitni feleje es ezt mondana nektek? Esetleg meg is mondanatok akkor hogy megszeretnetek ismerni vagy esetleg azt hazudnatok, hogy mar nincs parotok.


2015. máj. 2. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülye vagy....
2015. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezd ezt meg igy tole, ahogy leirtad. Ha tetszel neki es epp mar kihulo felben van a kapcsolata valoszinu visszair. Csak akkor utasitok el egy fiut ha nem tetszik vagy tenyleg egy jo kapcsolatban vagyok. Ha szimpatikus a srac, akkor azert elmegyek vele legalabb egy randira, hogy jobban megismerhessem.
2015. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem irni akarom neki hanem megmondani szemelyesen.
2015. máj. 2. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond meg akkor neki szemelyesen, ha normalisan beszelsz vele es a lany is normalis, akkor valoszinu rendes lesz veled. De azert keszulj fel par szituaciora, lehet meglepodik es hirtelen nem tudja jol lereagalni, zavarba jon. Jo a kapcsolata es nem akar valtani, ezt akkor megmondja ott rogton neked, hogy jarok valakivel es vele akarok lenni. Ha nagyon tini a lany akkor kirohoghet, hogy hulye vagy. Vagy eppen bunko modon elkuld a fenebe, kb. ilyesmi szituba keveredhetsz. Erre azert keszulj fel, hogy ott jol tud kezelni, es tudj mosolyogni es jol lereagalni barmit mond.
2015. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!