Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy idősebb srác....

Tetszik egy idősebb srác. Hogyan közeledjek felé? (Meleg kérdés)

Figyelt kérdés
2,5 évvel idősebb. Nyíltan meleg, de rólam nem sokan tudják, hogy a fiúkat is szeretem. Már a keresztnevemet tudja és tudja ki vagyok, de nem biztos, hogy egyáltalán érdeklem őt vagy leesett neki, hogy esélyes nálam. Köszi a választ :)

2015. máj. 3. 01:13
 1/8 3005 válasza:
100%

Kezdj el beszélgetni vele bármiről és közben néha érj hozzá, mosolyogj rá etc. biztos venni fogja a jeleket.

Vagy akár meg is mondhatod neki, hogy te is az vagy..

2015. máj. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Coming outot neki.
2015. máj. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De még soha nem beszéltünk.
2015. máj. 3. 01:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
jelöld be facebookon, és dumálj vele valami mondvacsinált dologról, pl ha sulisok vagytok kérj tőle el vmi jegyzetet
2015. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mar bejeloltem, bekovettem instan es vissza is követett pedig nem mindenkit szokott. De ő 11.es én 9.es és még közös barátunk sincs.
2015. máj. 3. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá! Legyél bátrabb és ne szalaszd el a szerencséd! Próbálj vele olyan szituációba kerülni, amikor tudsz vele beszélni! ;)
2015. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:

"Tetszik egy idősebb srác"


Bszki, azt hittem, 40 éves :)

Ha nyíltan meleg, akkor nincs nehéz dolgod. Ha közeledsz felé, akkor reagál majd, ha bejössz neki.

2015. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, neem :D csak 18 :DDD
2015. máj. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!