Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki beszélgetni/ismerkedni/...

Valaki beszélgetni/ismerkedni/barátkozni/ haverkodni?

Figyelt kérdés
17/L ha nem is azonnal de mindenképpen válaszolni fogok! :) hajrá
2015. máj. 3. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szexelni...
2015. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hú már alig várom... biztosan rengeteget el fogunk beszélgetni aztán képet küldünk aztán beleszeretünk egymásba aztán elmegyünk a kedvedért valami update salátabárba aztán egymásba szeretnénk megházasodnánk, lenne egy házunk két gyerekünk... egyik fiu másik lány én amikor munkából hazajönnék elmondod hogy megcsaltál, én otthagynálak elválnánk a két gyerek meg anya vagy apa nélkül nőne fel és belőlük is olyan torz ember válna mint az apjukból vagy az anyjukból... aztán mikor otthon ülök és gondolkodom hogy hol csesztem el éstzrevenném hogy elszálltak az évek és én egy olyan nőre pazaroltam az életem legszebb éveit aki nem tudta azt az egy pasit megbecsülni aki őt megbecsülte...


tényleg akarunk beszélni..? :O

2015. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én beszélgetnék veled :)
2015. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Perverzek es hulyek kiméljenek...az kimaradt bocs #2 kajak ennyi energiát fordítottal egy hülye kérdésre? LOL
2015. máj. 3. 20:22
 5/7 anonim ***** válasza:
én komolyan mondtam hogy beszélek veled ebbe semmi nincs szerintem 18/F
2015. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok perverz nyugodtan irhatsz
2015. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 20:22

Te írtad ki... akkor hülye kérdést írtál ki? :O

2015. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!