Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én azt gondolnám, hogy a...

Én azt gondolnám, hogy a társkereső oldalakon csak "csúnya" lányok vannak, mert a jobbak könnyen találnak párt az életben. Ez igaz? Vagy van esélyem normálisat találni itt is?

Figyelt kérdés
Tudom, ahhoz nekem is el kell érnem egy szintet, csak kérdezem.

2015. máj. 4. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vannak fent bombanők is, meglepett engem is.
2015. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
16-19
2015. máj. 4. 10:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak csúnya lányok vannak. Olyanok is regisztrálnak, akik egyébként csinosak, kedvesek, csak nagyon félénkek és nincs semmi önbizalmuk. Pont ilyen volt az a lány is, akit ott ismertem meg: duci volt, de nagyon okos és szép arcú lány. Semmi önbizalma nem volt és nem mert ismerkedni élőben. Azóta a barátnőm :)
2015. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Személyes véleményem szerint a társkereső oldalak kétségbeesett, unatkozó embereknek van függetlenül attól, hogy ronda vagy önbizalomhiányos, esetleg kibírhatatlan természetű.

A szépség nem minden.

2015. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, bár a lényeg benne van. A "csúnya" mellé odaírnám, hogy valami nagy hibájuk van, ezért nem találnak párt az életben? Vagy én vagyok túl maradi a netes társkereséshez és gondolok ilyeneket?
2015. máj. 4. 10:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem felszínesség, ha azt mondjuk fontos a külső...ugyanis az is sokat elárul az emberből...meg hát, ha nem vonzó számunkra a partnerünk, akkor abból előbb-utóbb gondok lesznek...

Nem egy csinos/szép/helyes...stb lánnyal találkoztam már itt és ehez hasonló oldalakon, akiknek a személyisége is rendben volt :)

14-20 éves korosztály kb :)

Hozzátéve: nem szerénytelenségből, de én sem vagyok egy csúnya lány, sem nem rendelkezem borzasztó belsővel, de mégis itt vagyok, mert sajnos nincs lehetőségem személyesen ismerkedni...

2015. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#3! Beverted már neki?
2015. máj. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7.:igen, van már szex, ha az alpári kérdésed alatt erre gondoltál.

Egyébként nem csak olyanok vannak, akiknek valami nagy hibájuk van. A mai rohanásban az embernek már nincs annyi ideje eljárkálni ismerkedni és sokaknak nem is lenne máshol esélye, csak neten.

2015. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Legelőször én is így álltam hozzá...(bár srácok terén nem olyan üdítő a kínálat...:D)

De tényleg sok kívül, belül szép és rendes lány van :)

2015. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos bármilyen külsővel lehetsz..
2015. máj. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!