Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy hogy felém nem közeledik...

Hogy hogy felém nem közeledik senki? pedig én vékony lány vagyok, magas 170cm, fekete hosszú hajam van, fehér bőröm, szerény, mit tegyek? :

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 13:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban!
2015. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Lehet megvan az oka. Próbálkozz.
2015. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
igaz,nagyon magamba vagyok fordulva,de akkor is egyedül vagyok
2015. máj. 5. 13:24
 4/30 anonim ***** válasza:
Ismerkedj!
2015. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Álmomban már láttalak :) Na jó, nem :( De ha van kedved, akkor én szívesen ismerkedek :) 18/F
2015. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

mert nincs önbizalmad!

az egy dolog hogy otthon nincs, senkit nem érdekel, mert nem látja.

de amint kiépsz, és ismerkedsz szedd össze magad! igenis jő nő vagy, igenis érdekled a pasikat!

légy tudatában ennek!


gondolkozz fodítva te szívesen barátkoznál egy olyan pasival aki önbizalomhiányos, szótlan, mindig csak saját magat sajnaltatja meg mardossa...ugye hogy nem!


ez fordítva is ígyvan.


sajna én sem vagyok kivétel, mert az én csajom is önbizalomhiányos...probalom bíztatni stb, de nehéz, főleg ha már magának bebeszéélte, meg eldöntötte...


szóval kapd össze magad, sportolj, edzz, fuss, vagy bánom is én, de ne otthon uljj, és mardosd magad hogy senkinek sme kellesz!

2015. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
6"-Én mindig futok,főlleg esténként,de az se segít ,sőt egészségesen táplálkozom,de csak rosszabb a közérzetem
2015. máj. 5. 13:28
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalmon múlik és a kisugárzáson. Ha a szemeddel gyilkolsz már húsz méterről is, sosem mosolyogsz stb, akkor nem fognak hozzád odamenni.

Én az ellentéted vagyok: duci, mosolygós, élvezem az életet, persze nem vagyok annyira elégedett azzal, ahogy kinézek, de ez van. És mindig volt barátom.

Legyél magaddal elégedett, nézd meg a popód a tükörben, csapj rá egyet, hogy "jól nézel ki, kisanyám" és legyél mosolygós :)

2015. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Hmmm legyél pozitív, és ismerkedj... Az önsajnáltatás nem megoldás.
2015. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%
És hány éves vagy 14? egyébként szerintem te egy Troll vagy :-)
2015. máj. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!