Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hozhatnám helyre?...

Hogyan hozhatnám helyre? Hogyan érjem el hogy újból beszélgesünk /barátok legyünk?

Figyelt kérdés
A történet a következő még 2011ben megismertem egy lányt az interneten sokat beszélgetünk akkoriban még más voltam vele mert nem igazán tudtam hogy ő milyen . Volt amikor hosszú ideig nem beszéltünk mert nem írtam neki lehet hülyeség volt .Azért nem írtam neki sokáig mert volt pasija és nem akartam esetleg ez miadt ne beszéljen velem .Késöbb újra beszéltünk 2014ben már személyesen is találkoztunk többször is szinte minden nap szoktunk neten beszélni . Mindig is tetszet az elejétől kezdve szerintem ő is tudta . 2014. én nem akartam de bele szeretem én voltam olyan marha hogy ezt elmondtam neki facebookon erre az volt a reakciója hogy minden kapcsot megszakított velem letörölt facen nem írt vissza és másnap összejött egy srácal . Nem kellet volna elmondanom tudom . Számomra a barátság többet számított akárminél ezt szeretném helyre hozni. Az óta eltelt egy év gondoltam rá hogy írok neki facebookon de nem tudom mit reagálna rossz lenne ha letiltana vagy nem írna vissza azt sem tudom mit írhatnék neki . Jó lenne ha megint beszélnénk . Azóta biztos sok barátja van lehet nem férnék már bele a baráti körébe . de lehet ez is hülyeség . Nem tudom mit csináljak de így sem jó . Nem tudom elfogadni magamnak hogy ekkora hülye voltam gyötör a tudat hogy más is lehetne .

2015. máj. 6. 05:35
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
sztem előbb tanulj meg helyesen írni
2015. máj. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 Szerintem te is.
2015. máj. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Miért voltál hülye? Elmondtad amit érzel. Nem akarlak lehangolni, de barátok nem szokták csak úgy megszakítani egy szó nélkül a kapcsolatot.
2015. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ki mondta neked, hogy ez az egyetlen lány van a világon? Menj, keress valakit, akivel összeilletek, ne gyötörd magad egy reménytelen esettel.
2015. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az hogy mi együtt legyünk az akkor is reménytelen volt sok minden miadt en a Barátsagot szeretném helyre hozni es barátkozás a célom ..
2015. máj. 7. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!