Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jól sejtem, hogy azért nincs...

Jól sejtem, hogy azért nincs sikerem az életben a csajoknál meg amúgy sem, mert alacsony-gizda vagyok és emiatt az emberek lenéznek meg átnéznek rajtam, tényleg csak a nagy darab fiúknak van tekintélye manapság?

Figyelt kérdés
Néha megtalál pár pisis, akinek tetszem a kisfiús vonásaim miatt, de persze ők csak a külsőre mennek, nekem meg a belső fontosabb, de rendes csajt nem lehet találni manapság.
2015. máj. 6. 10:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Rossz a sejtésed...
2015. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Változtathatsz, de kezd azzal, hogy a kifejtett elméletedet elveted. A külső nagyon nem minden. Az önbizalom már inkább.
2015. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem pont most lesz randim, egy alacsonyabb, sovány sráccal, mert odavagyok érte :))

Nem mindenkinek csak a külső számít, és csomó csúnya embernek van párja. Szerintem rossz körökben mozogsz.

2015. máj. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Próbáld erősíteni az önbizalmadat, mert a kisugárzás mindent visz!!!
2015. máj. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Úgy elég nehéz erősíteni, ha megyek az utcán jön velem szembe egy tini ribizli csorda és lefikázzák a külsőmet...
2015. máj. 6. 11:05
 6/17 anonim ***** válasza:

Nálad is 5 cm-rel alacsonyabb, törékeny alkatú csajokkal próbálkozz, nem minden ilyennek kell egy fejjel nagyobb dupla súlyú srác.


Egyébként meg alacsony emberek, sokszor jobban meg akarják mutatni, hogy valakik, ezért jobban hajtanak.


Gondolatkísérletül vegyünk 2 egypetéjű ikret, az egyik legyen pocakos, ápoltságára nem adó kocsmázó melós, a másik meg legyen egy sportos, jó fellépésű öltönyös, cégautós menedzser. Nyilván a kettős versenyképessége teljesen eltérő.

2015. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha lefikázzák a külsődet, akkor változtass rajta! Öltözködéssel, a hajaddal, sporttal, stb, nagyon sokat lehet segíteni mindenen.
2015. máj. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Sportolj.


Amúgy a 185-190 cm 55-70 kg közötti pasiknak van a legtöbb esélyük a lányoknál. Az izmos és a kövér sem talál könnyen partnert ha csak nincs oriási szerencséje.

2015. máj. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7-ea fejemmel van a baj, az arcszerkezetemmel. Amúgy divatosan öltözködöm, menő ruhákban járok.
2015. máj. 6. 11:26
 10/17 anonim ***** válasza:
Jól van látom te is csak egy felszínes elkeseredett kedvesokosromantikussrác vagy. Ne másokat hibáztass a te szerencsétlenséged miatt, és véletlenül se próbáld meg fejleszteni magad...
2015. máj. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!