Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok ajánlani magyar nyelvű...

Tudtok ajánlani magyar nyelvű PUA, csajozós anyagokat, (elsősorban csajozós guruktól) amik tényleg működnek, esetleg kipróbáltatok?

Figyelt kérdés
PL: csábítás akadémia anyagok, Mex, pua közösség anyagok, stb, amit ti is kipróbáltatok, és működik, vagy nem próbáltátok ki, de szerintetek jó?

2015. máj. 6. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én próbáltam pár évig aláztam magam azzal, hogy idegen csajokat szólítgattam le, nem mondom, hogy mindegyik rosszul sült el, de inkább kellemetlen volt, mint menő ma már úgy gondolom


inkább neten ismerkedem és a szex is netről jött csak össze meg a barátnő is eddig

2015. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én rendszerint kiakadok és nagyokat röhögök ezeken a szövegeken

tess megérteni h felesleges


legyél kedves őszinte mosolygós

nem baj ha zavarban vagy

csak érezzem h engem akarsz én nem valami trófea leszek :-D

2015. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Baromság az egész! Mit nem lehet azon megérteni hogy:


1, aki jól nézz kap csajt

2, aki nyomi az meg nem


?

2015. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne akarj már mindent bemagolni... Olvass el egy-két PUA könyvet, azokból szűrd le a lényeget, majd töröld.
2015. máj. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudok. Ez az egész pont olyan mint a kapszulás faroknövelő. Pár srác remekül meggazdagszik abból, hogy másoknak kisebbrendűségi komplexusa van, és jól átveri őket :D Ahogy a cerka sem nő meg a kapszulától úgy is maximum szénné égsz újra és újra a PUA-s "tudásoddal"

Hallgass Claritasa-ra!

2015. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
zsedenyi csaba: kulcs a nokhoz
2015. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2015-ben még van, aki bedől ezeknek a kutyaütő s*gg fejeknek?


Minden felesleges szócséplés, oktatóanyag, stb helyett kérlek egy szót jegyezz meg:


ÖNBIZALOM


Ha ez kiül a személyiségedre, akkor biztos, hogy lesz lány, aki felfigyel rád. Tényleg ennyi a lényeg. Csinálj vmit, amiben jó vagy, kezdj el sportolni, stb. szedj magadra egy kis magabiztosságot, és jönni fog a nő.


Az ilyen "menj oda a lányhoz és csináld meg a kézfogás-tesztet" sz*rságokkal meg ne öld az idődet.

2015. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amúgy van egy tippem, hogy a PUA semmi másról nem szól, mint elmondanak alap dolgokat az ismerkedésről (amit bárki el tudna mondani) egy két közhelyes dologgal (amit szintén el tudna mondani bárki), de mivel ennyire komoly a légkör és "guruktól" kapod az ívet elhiszed, hogy ez működik, megjön az önbizalom és tényleg egyből működik :D


Placebo önbizalmat kap a vásárló a pénzéért. De ez csak tippem.

2015. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a puaban egy nokben jartal oktato elmondja a tapasztalatait kb. ennyi nem kel tulmisztifikalni.


aki nem jo a noknel annak hasznos, aki jo annak nem feltetlenul.


es ugyanugy ahogy van esely ra hogy csak hazudik es nem ert hozza, van esely ra hogy tenyleg sokat megkurt es tenyleg erteket is akar adni..logikus.


a hirekben meg ertheto hogy a sima jo oktatokrol nem beszelnek mert az nem szenzacio. aza szenzacio ha valaki nagyon extrem dolgokat mond amik eleve nem mukodnek.

2015. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Cucmak válasza:
Sok mindent olvastam, a legjobb az Intelligens Barátnőszerzés c. könyv. Puafesztivál oldalon.
2015. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!