Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy pasi, merjek?

Kiki555 kérdése:

Van egy pasi, merjek?

Figyelt kérdés

Helló.

14 éves vagyok,biszex.

A sulimban van egy velem egyidős biszex fiú,amit csak most tudtam meg.

De emellett van egy 15 éves biszex srác is.

A velem egyidős srác bejön,de a másik nemigazán.

Gondolkodtam,ráhajtok a velem egyidőssel,csak,ők ketten folyton együtt vannak,és nem nyilvánosan,de néha puszit is adnak egymásnak.

Amit persze én megláttam,mert nekem mindenfelé van szemem a suliban. :D

Nos,nem is az a lényeg.

Az a kérdés itt,hogy merjek,vagy inkább védjem a valagam?

A védés alatt azt értem,lehet hogy valami kialakulóban van köztük,mert régen haveri viszonyban voltam a 15 évessel,és említette hogy tetszetős neki az a pasi.

Én mondtam esélytelen vagy,mivel ő hetero.

És akkor idő közben derült ki (tegnapelőtt),hogy a nagy fenéket.

Én már rögtön agyaltam.

Barátnőimmel agyaltunk,hogy számomra könnyű megszerezni bárkit,fiút,lányt,akárkit.

Mivel:-jó a testem

-helyes vagyok (egoista is,de most ezt félretéve már mondták páran)

-megértő

-és jó az ágyban.

Simán legyőzném azt a 15 évest,csak hát erőben nem igazán erősködöm.

Vagyis,lehet el tudnám gyepálni,de az már más tészta,hogy lenne-e merszem.

Attól is tartok,hogy valaki kikotyogja az iskolanépnek az Én kis titkomat.

Mivel csak 3 barátnőm tudja a nemi beállítottságomat (a két fiú nem tudja,a 15 sejti,a 14 meg tudni fogja.)

,ezért szeretném,ha így maradna.

Mivel,vannak nőies mozdulataim,ezért sokan cukkolnak azzal,hogy meleg vagyok.

De az osztálytársaim intelligenciája jóval az enyém alatt van,és amikor kioktatom őket,5 percig néznek rám hülyén,majd beszólnak hogy "b*zi". Igen,én szeretek idegen (számukra idegen,sok ember számára napi használatos) szavakat használni,ezért sokszor nem értenek.

De már lepereg rólam,ovi óta ezzel jönnek,már megszoktam. :D

Na,a fő kérdésre valaki tudná a választ?

Esetleg tanács?

Nagyon megköszönném neki,és megpróbálnák Én is segíteni annak a valaki(k)-nek,ha Ő is segít. :)



2015. máj. 6. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen biszex és jó az ágyban? O.O
2015. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

14 évesen jó az ágyban....igen, valószínű:'D


Merjed. Inkább azt bánd (esetleg), hogy megtetted, mint azt, hogy nem, és bármi lehetett volna.

2015. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 2-es vagyok ***** válasza:

1. válaszolónak: Akármilyen hihetetlen, tényleg vannak ilyen emberek, nekem is van ilyen ismerősöm, csak lányban :D

Kedves Kérdező: Neked azt javaslom, hogy ezt a galambot most hagyd elmenni, inkább sulin kívül válogass, mert tényleg necces dolog, mert bármikor kiderülhet a "titkod", és akkor nagyon megszívnád...

2015. máj. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3#

De ő nem lány. Lányban érthető is lenne. Nekem 14 évesen volt először magömlésem, hogy lehetne jó az ágyban?

2015. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1-#2: Igen,lányok és fiúk is egyaránt jeleztek vissza pozitívan már.


#2(második fele):Inkább bánom azt,hogy elment,minthogy azt,hogy mindenki megtudja.


#3: Igen,ez miatt nem mertem eddig lépni. De lehet megér egy próbát. Mert amúgy jó haverom,csak hát nem tudni mennyire az. :)


#4: Nem tudom hány éves vagy,de légy szíves tanácsokkal megáldni,vagy nem várom szívesen válaszaid. :)

2015. máj. 6. 18:18
 6/11 anonim válasza:
4# neked lehet h 14 évesen volt először magomlesed de átlagosan már jóval előbb kellene lenni ki tudja h ő tényleg jó e az ágyban legfeljebb próbáld ki amíg nem tudod ne alkossanak véleményt ;)
2015. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: De ez vicc akkor is ;)
2015. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hát nem tudom értek már meglepetések #6 ik voltam
2015. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha tleg olyan magas az inteligencia szinted, akkor nem azzal próbálod ezt megoldani, hogy majd jól "elgyepálod" a rivális srácot mert ha már ilyen jóba vannak tuti több is van köztük és csak magadat járatod le ezzel, hogy megpróbálod elszeretni tőle arról nem is beszélve hogy elég rizikós és semmi nem garantálja hogy be is jössz neki...meg nemtom kinek imponál ha elvered a barátját (bármilyen értelemben is) akármi miatt is..ha meg tleg olyan jól nézel ki simán szerzel másik jobb srácot akivel féltékennyé tedd :D
2015. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom,hogy elgyepálnám,hanem azt,hogy Ő engem :D

És amúgy is,ma elhívtam magamhoz a kiszemeltemet.

Elmagyaráztam neki mit érzek iránta,mégis mi vagyok Én,mindent elmondtam neki,kb 10 percbe tellett.

Ő azt mondta nem biszex,de ez után az volt,hogy hülyéskedtünk,bírkóztunk az ágyban (NEM SZEX!!),és hát előfordult hogy nyúlkáltunk (én minden intim részhez,hihi),meg minden.

Nade,elkezdtem mászni,ő megfogta a fenekem,végig simította a kezét a lábamon és hátra húzott,majd hátulról megölelt,és megpuszilta a nyakam,és Ő nem biszex vagy meleg. :D

Na,sütöttem palacsintát,ettünk és elment.:D

Olyan tökéletes volt *-*

2015. máj. 8. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!