Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ohh szerintetek csak azt...

HorusS kérdése:

Ohh szerintetek csak azt akarja hogy igen is harcoljak érte? Még ilyen érzelmeket nem váltot ki belőlem senki. én 17 ő 16. kérlek olvasátok vég és ne csak az elejét

Figyelt kérdés
egy éve ismerjük egymást vagyis be jelölt én olyan félénk fiu voltam de akkor ő írt mindig reám és észre vetttem hogy érdeklem mivel miden nap reám írt ezért lassan kezdtem el hinni hogy érdeklem és én is írtam...aztán sokszor hívot hogy találkozunk de valami közbe jött mindig valakinek és egyszer meg lepetést szereztem neki mert el mentem... de valami rosszul sült el mert 10 p után be ment mert gólya bál volt és azt mondta most következik a barátnője és be kell menie,én jól éreztem magam és bele szeretem egyből a mosolyába de valamiért egy kicsit szótlan volt mert később el mondta ő még nem találkozot igy egy fiuval sem,de az nap este amikor ő be ment mondta később még találkozunk de akkor én ugy vettem hogy csak le rázni szeretne igy vártam de nem történt semmi aztán haza mentünk 18 km re lakik/szerintetek az sok? mert ő azt mondja igen is sok/ és amikor haza mentem ő irt sms hol vagyok,és én válaszoltam hogy haza mentem....akkor ő fel hívot és bocsánatot kért én akkor nagyon roszzul éreztem magam emiatt...azóta nem találkoztunk bár én szeretnék és be vallotam neki hogy mit érzek iránta,első látásra bele szeretem a mosolyába,a tekintetébe,a nevetésére anyira meg fogot....azóta be vallota hogy az elején ő is érzet irántam valamit és szimpatikus voltam neki de már nem érez semmit és nem lát esélyt kettőnknek... csak azt szeretné ha barátok lennénk és én kértem hogy találkozhatnánk ujra és azt beszéltük meg minél többet beszélgesünk telefonon hogy meg ismerlyük egymás jobban hogy ne legyünk egymásal szemben szégyenlősek... de mostanába valahogy nem akarja a következő találkozást én el mondtam neki hogy bele zúgtam..és ő azt mondta valahogy ugy érzni nem kellene találkoznunk egy darabig mert ő nem érez semmit irántam csak akkor érzet....szerintetek ezt az érzést én fel tudom lobantani benne még vagy már reménytelen? nekem még soha nem volt barátnőm és ő az első akibe igazán bele szeretem,és neki se volt még soha,neki is ez volt a leg első randija,,,szerintetek valahogy sikerülhet még fel ébreszem az érzéseit,van e még talán esélyem? azt mondta nem tudok uralkodni az érzéseimen és ne adjak fel semmit olyan könyen,legyek férfias...szerintetek van nála esélyem és azt akarja harcoljak érte? és én valahogyan szégyenlős voltam a leg elsőn valahogy nem találtam témát miről beszélgesünk bár sikerült meg nevetesem elég gyakran és mindig mosolygot reám? a második találkozáson tudom nem kell meg játszodjam magam és ömagam legyek,de a másodikon ha netán ugy alakul mikről beszlhetek vele? ugy érzem minden témát már ki meritetünk telefonba hisz nagyon sokat beszélgetünk

2015. máj. 6. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyen sok helyesírási hibával nehéz elolvasni ezt a hosszú szöveget...hagyd a fenébe a lányt ha már megmondta hogy nem akar semmit tőled...sajnálom
2015. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ha most a helyesírás számít amikor nem tudom mi van és bizonytalan vagyok nagyon rendes tudsz lenni :))
2015. máj. 6. 21:51
 3/4 A kérdező kommentje:
téged is nagyon szeretlek... :))
2015. máj. 6. 22:02
 4/4 anonim válasza:

Hát.. Egy biztos, levelet ne írj neki :D


Nem az a gond, hogy nem tudsz helyesen írni, hanem az, hogy szarsz rá. Pedig -most jön a bűvös rész- a helyesírás a megértést szolgálja, és az ilyen mértékű hiánya rettentően bántja a szemet.

2017. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!