Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ezt nem értem bennetek...

Lányok, ezt nem értem bennetek. Valaki el tudná magyarázni?

Figyelt kérdés
Egy még eléggé fiatal srác vagyok és mindenki (lányok) azt mondja rólam hogy jól nézek ki, izmos vagyok, aranyos, udvarias, nagylelkű, csak nem voltam sose az a nagy randis típus akinek már kiskorában is 80 fajta nője volt. Nem értem hogy ha ennyi lány dicsér akkor miért nem tudok magamnak párt találni? Persze ez nem egy szidás lenne, csak érdeklődök, nem mindenkire vonatkozik, lehet hogy csak eddig ilyen lányokkal futottam össze :) de én akkor se tudom megérteni hogy az ismerőseim közül mindenki ha új párt akar találni akkor találnak, én meg próbálkozom és nagyon nehezen megy. Előre is köszönöm a válaszokat! :D

2015. máj. 7. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Na velem is ez a helyzet, csak lányban. Arra gondoltam, hogy talán tartok az elkötelezettségtől.. Vagy csak egyszerűen a szerelemben nincs szerencsém. Még nem találtam egy személyt sem aki iránt többet éreztem volna puszta szimpátiánál.
2015. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És akik helyesnek tartanak, őket miért nem hívod el randizni? Vagy miért nem bókolsz viszont, ha már ilyeneket mondanak rólad? :D

Egyébként, csak mert izmos vagy, helyes, udvarias, aranyos, tehát egy jó pasi, nem jelenti, hogy tetszeni fogsz. Tetszeni egy nem túl szép, vékony, kicsit bárdolatlan srác is tud, mert a tetszés csak úgy jön.

2015. máj. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem szoktál kezdeményezni, flörtölni, nyomulni.
2015. máj. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor ez a te számod is. :D

https://www.youtube.com/watch?v=AVuhMS7lE7k

2015. máj. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintemnazok a lányok nem érettek még egy kapcsolatra
2015. máj. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nos lehet hogy bejosz nekik kulsoleg de nyujtanod is kell valami mint pl. erdeklodes vagy szerelmet.. a normalis csajok nm igazan szeretik azt a nyomulos tipust .. inkabb a kedves es turelmes pasira vagynak .. jo hogy jolnezki de nm erenek vele el semmit ... egy kicsit gondold magad a helyzetbe.. van egy lany aki bombazo es tapadnak ra a pasik olyanyira hogy azt gondolod hogy eselyed sincs nala es nm foglalkozol vele habar orulten szereted.. ne azokkal a csajokkal foglakozz akik annyira felmagasztalnak mert egy ido utan unalmas leszz es amugy is talasz minden sarkon egy olyan lanyt.. inkabb azok a csajok utan erdeklodj akikkel nm igazan beszelsz meg inkabb visszahuzodoak vagy... az sokkal nagyobb kkihivas mint egy trampli aki csokolja a talpadat :/ ... ha valaki egy ilyen csajt valasz abbol hamar kiabrandul XD ..
2015. máj. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem sokára, biztos találsz valakit aki ,majd tiszta szívből szeretni fog és emlegetni is fogja a jó tulajdonságaidat.

Szerintem csak légy türelemmel ,drukkolok

2015. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt neked kéne kezdeményezned, elhívnod őket randizni, stb. Másrészt pedig ne akard ennyire görcsösen, legyél egy kicsit lazább. Ha nem várod ennyire, akkor majd eljön, csak járj nyitott szemmel és merj kezdeményezni/flörtölni/visszabókolni!
2015. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a sok pozitív választ! :D
2015. máj. 7. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!