Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki felnőttként is kisfiús...

Aki felnőttként is kisfiús adottságokkal rendelkezik az sosem kerülhet kapcsolatban igazi, vonzó, formás nőkkel, neki csak a tini kislányok jutnak, jól látom?

Figyelt kérdés
Mert én fiatal vagyok és elmúltam 18, mégis 16-17 évesnek nézek ki és lekisfiúznak a nők, de a kis 14-15 éves lányoknak meg helyes és cuki vagyok, már akinek bejövök. Nem akarok pedofil lenni, de tényleg kisfiús testben ragadtam, érthető ha egy nő sem tud vonzódni, hozzám, főleg amikor már egy 16 éves lány is idősebbnek és érettebbnek néz ki testileg tőlem! Elég gáz, de kisfiú testben ragadt felnőttként nem hiszem, hogy valaha találok igazi nőt, aki vonzódni fog hozzám, ha csak nem találok egy pedofil nőt, de gondolom hamarabb nyerek a lottón, mint ilyen szerencsém legyen.
2015. máj. 7. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
párom 26 éves és kinéz vagy 16-nak. én meg aztán minden vagyok csak kislányos nem. szóval van remény.
2015. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!