Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire hátrány ha elvárom...

Mennyire hátrány ha elvárom hogy a pasi jöjjön oda hozzám?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok az a kezdeményező típus pedig mostanában a lányok mennek oda a fiúkhoz. Én sokkal inkább szeretném ha a fiú jönne oda hozzám. Most nincs ilyen fiú ez csak úgy általánosságban értem.

16/L.



2015. máj. 8. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel mi férfiak nem vagyunk gondolat olvasók, valahogyan tudtunkra kell adnod, hogy te szeretnél megismerni. Ezt szemezéssel mosolygással elérheted, de te is nyugodtan oda mehetsz ha tetszik neked az illető.
2015. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tavaly nyáron voltunk Balatonon és volt egy csomó helyes pasi igazából láttam hogy néznek és volt egy két helyes is én mosolyogtam, de akkor sem jött oda egyik se.És az a baj hogy elég félénk is vagyok meg szerintem akárhogy is az a normális ha egy pasi megy oda egy lányhoz, mert egy lány soha ne fusson egy fiú után.
2015. máj. 8. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
elég nagy baromság hogy a mostanában a lányok mennek a fiúkhoz,ez egyáltalán nem igaz
2015. máj. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Teljesen igazad van, én is ilyen problémával vagyok :( Tetszik egy fiú de csak nézni szokott, én is őt, de nem történik semmi, facebookot sem szeretem ismerkedésre használni, bár lehet, hogy annak segítségével tudnánk majd találkozni. De még be sem jelölt, és én nem szeretném, mert az olyan, mintha én kutakodnék utána. :(
2015. máj. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4:"De még be sem jelölt, és én nem szeretném, mert az olyan, mintha én kutakodnék utána." Látod lehet a srác is ugyanazt érzi mint te... Attól,hogy pömpölő van a lábuk között lehetnek ugyan annyira zavarba mint ti.
2015. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

#4. Én is pont úgy vagyok :D

Rászántam magam, hogy hétfőn valahogy beszélek vele, de úgy, hogy ne nézzen nyomulósnak. Én is félénkebb vagyok, egyszer volt még barátom, eddig el voltam magamnak.

2015. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Évmilliókig ragyogóan bevált módszer volt, hogy a hímek udvaroltak. Semmi jó nem származott még abból, ha az ember belekontárkodott a természet rendjébe. Ennek is meglesz a böjtje. Pl a balfsz fiúk, akik eddig nem jutottak nőhöz, mostantól még úgy sem fognak.
2015. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
évmilliókig udvaroltak?azért régen kicsit más volt az "udvarlás"
2015. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az udvarlás mindig ugyanarról szól: tetszeni akarsz a másik nemnek. Régen mások voltak az elvárások, tehát a módszerek is ahhoz idomultak. Evolúciós rend: ha alkalmazkodsz a megváltozott körülményekhez, fennmaradsz. Ha nem tudsz alkalmazkodni, pusztulsz.
2015. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Itt a tökéletes bizonyíték arra hogy ha a nőkön múlna akkor kihalna az emberiség. Minden a férfi dolga az életben, és mindent a férfi csinál.
2022. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!