Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, ha megmondom...

Miért van az, ha megmondom itt is például, hogy csúnya vagyok egy lány se ír rám, hogy ismerkedne, miért csak úgy lett eddig csajokkal bármi dolgom meg barátnőm is, ha titkoltam, hogy csúnya fiúnak számítok?

Figyelt kérdés
Olyan fura ez, hiszen úgyis látni fogják a talin vagy csak úgy képről, hogy én bizony ronda vagyok, mégis ha ezt bevallom az ismerkedés elején semmi sem jön össze csajokkal, ha titkolom, akkor meg van, hogy talin megcsókoltam őket és nem is hányták el magukat meg el se toltak. Ezen meg is lepődtem, de mikor már meg is dugtam őket az még nagyobb csoda volt. Csúnya vagyok ez tény, rengeteg csaj csúfolt már, elég volt meglátniuk és máris célozgattak, hogy de ocsmány arcszerkezetem van. Sajnos a fejem a legocsmányabb legszívesebben maszkban járnék. :D De állítólag most is tetszem két csajnak is és járni is akarnak velem, pedig nagyon csúnya vagyok és már el is mondtam az egyiknek, így valószínűleg vele sem lesz semmi, a másiknak is el fogom mondani, mert nem akarok talizni úgy, hogy kép alapján helyesnek látnak, mikor a tények azt igazolják, hogy csúnya vagyok.

2015. máj. 8. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert senki se kíváncsi egy önbecsülés nélküli emberre azért...
2015. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
főleg ha csúnya. Ki az aki direkt csúnya embert keresne magának, ha ő nem az?
2015. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem olvastam el a szöveget, csak a kérdést. a válszom: nem csúnya vagy, hanem hülye! bocs, fiam. szedd már össze magad, az isten szerelmére!!!

1. a szépség relatív!

2. ismerkedni személyesen szoktunk

3. belső karakterre menj

2015. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért kérdezel ilyen evidens dolgot? Tényleg nem tudod a választ...?!

Ki az aki ráírna valakire, hogy ismerkedni akar, akiről az a fő infoja, hogy állítása szerint ocsmány? xD

2015. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nem értem, miért kell azzal kezdeni, sőt egyáltalán megírni nekik, hogy csúnya vagy?

Nem lehet annyit, hogy barna a szemed, kék a hajad és szakállad van? Aztán úgyis küldesz képet, nem? Hadd döntse már el a csaj, hogy tetszel-e neki! Ha azt nyomod neki, hogy csúnya vagy, akkor már ő is így áll hozzá.

Meg azt írod, hogy ketten is járni akarnak veled. Akkor meg mi a baj???

Felejtsd el azt a szót, hogy csúnya.

2015. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Sokan azt mondják, de nem is azok..

Kép nélkül nem hiszem.

Szal hiszem ha latom..

2015. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak szerinted vagy csúnya, a lányok szerint nem.
2015. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ismered a mondást ha a férfi 1 fokkal szebb az ördögnél, már lehet esélye a nőknél? Ezt mutatta a személyes találkozás, ahol nem küldtek el és "meg is dugtad őket". Mégis akkor mi a fene bajod van? Talán marketinget kéne tanulnod, az előnyös tulajdonságaidra fókuszálni ismerkedéskor és növelni az önbecsülésedet. MErt egy nő sem fogja naponta mondogatni neked, hogy nem, nem is vagy ronda, azt ne várd. Fárasztó lenne.
2015. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De csúnya vagyok, csak képről van, hogy tetszem, de élőben még egy lány se mondta, hogy helyes lennék, még a volt barátnőm sem!
2015. máj. 8. 17:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd, egy állásinterjú végén is fel lennél háborodva, hogy elutasítanak, ha azzal kezdenél, hogy lusta vagy, mindig késni fogsz, és nincs elég szaktudásod? Gondolkodj el ezen...sőt, bocs ezek szerint ezt írnád bele a szétküldött önéletrajzokba is, persze, hogy be sem hívnának.
2015. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!