Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, mikor csináljátok ezt...

Nők, mikor csináljátok ezt egy pasival?

Figyelt kérdés
Szóval,mondjuk munkahelyen,ha először meglátjátok egymást, és lehet a csajon látni,h többször nézi a srácot,kicsit talán zavarba is van,majd mikor beszélgetésre kerül a sor,akkor a csaj arrogánsan,flegmán válaszolgat,az mire utal?? Hogy annyira mégsem jön be a srác vagy pont fordítva és nagyon is tetszik?

2015. máj. 8. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ember függő,ki hogyan lepelzi a másik előtt a izgalmát pl.Van aki többet nevet mint kellene az adott helyzetben én pl. ez útobbi .
2015. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,de ez most pozitív vagy negatív lehet? :)
2015. máj. 8. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább pozitív,és kihívó.
2015. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A nők gondolkodásában és viselkedésében sose keress logikát. Hát ha többször néz, akkor valószínűleg érdekled, legalábbis szerintem. Az arrogancia lehet sok mindennek a jele, a zavar leplezéséé, de lehet szerepjátszás is, hogy ő keménynek akarja mutatni magát. Nehéz konkrétan megmondani, hogy jó vagy rossz.
2015. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok. A csajnak valószínűleg nagyon kevés önbizalma lehet, még ha ezt jól is leplezi. Na mindegy, én akkor szoktam így viselkedni, mikor olyannal kell beszélgetnem, akit nagyon helyesnek tartok.
2015. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!