Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van rá esély, hogy legyen...

Van rá esély, hogy legyen köztünk valami? Normális dolog ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ismerek egy férfit. Leginkább csak látásból, de gyakran találkozunk.

Sokkal idősebb nálam, bőven az apám lehetne. Először rá se néztem úgy, később összeakadt a szemünk, egyre jobban,és már ott tartok, hogy iszonyúan felizgat, mert ő is Úgy néz a szemembe. Tetszik nekem. Őrültség, de akkor is. És látom rajta, hogy én is neki.

Tudom, hogy ennek semmi jövője. De nem tudok tenni ellene..már nagyon kívánom. Mégis...ő a férfi. Mért nem szólít meg? Vagy már nagyon elszállt az agyam? Nem tudom, mit kéne tennem..engedni a vágyaimnak, vagy felpofozni magam?



2015. máj. 8. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Pofozd fel magad, jobb mint az élettől kapni őket, de legalábbis nem ér annyira felkészületlenül.
2015. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen nagyon elszállt az agyad, és remélhetőleg tartani is fogja magát az a faszi.
2015. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ennyire gáz lenne a dolog? :-( nem tudok úgy tenni, mintha nem tetszene...
2015. máj. 8. 21:11
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem lenne gáz, nem tetted volna fel a kérdést.
2015. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Helló!


Először is,nézd a tényeket!Te mennyi idős vagy,ő mennyi idős,honnan ismered és mióta?Ezek fontos kérdések.A következő,amit át kell gondolnod,vajon nem-e csak kamaszos rajongás ez részedről?Talán csak te éled bele magad annyira,mert többet szeretnél tőle.Kicsit próbálj meg higgadttan gondolkodni!Nem mindegy,kiről van szó,mik a körülmények.Álomvilágban élni könnyű,csak nem mindig éri meg.

2015. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Sajnos én nem látom magam tisztán. Igazatok van több mindenben.

Annyira azért nem vagyok már fiatal..nála jóval, de nem ilyen szeles tini. Szerelmes nem vagyok, ez igaz. De amikor ott van...megőrít. Egyébként napnál is világosabb, hogy evvel tisztában van. Olyan...szemtelenul, és...szóval látszik a tekintetéből.

2015. máj. 8. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Különböző emberek különböző hatással vannak ránk. Olykor arra egyébként teljesen alkalmatlan emberek varázsolnak el, olyan őrült szexuális vágyat szabadítva ránk, hogy csak kapkodjuk a fejünket. Túl kell lépni rajta, de megőrizni az emlékét, hogy olyat keressünk, aki potenciális partner lehet, és hasonló hatást gyakorol ránk.
2015. máj. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha mindketten akarjátok akkor minek kínozzátok magatokat?? Olyan embereket kérdezel akik ítélkeznek vagy irigyek? Akkor lépj, ha tényleg akarod. Ha csak egyszerű hiányod van akkor meg keress valaki mást akin nem parázol ennyit. De ahogy elnézem nem egy szimpla vonzódásról van szó.
2015. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Menj oda hozzá te,probálkozz.Mai világban,nem baj ha te kezdeményezel. Sok sikert. c:
2015. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha "úgy" néz, akkor te is tetszel neki.

De nyilván ő is azon őrlődik, hogy összeillenétek-e, vagy te mit szólnál ehhez, és mit szólnának azok akik titeket együtt látnának, stb.

Hasonló helyzetben én is úgy lennék, hogy szép vagy, szép vagy, de nem akarlak megijeszteni azzal, hogy rád nyomulok. ;)

2015. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!