Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk beszélgetni,...

Lányok, fiúk beszélgetni, ismerkedni? 16/L biszex

Figyelt kérdés
15-17 évesek, kérlek írjatok privátot :)

2015. máj. 9. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2015. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem írtam privátban, mert 22 éves vagyok. De szívesen megismernélek. :) Érdekes lány lehetsz már csak abból is kiindulva, hogy érdeklődést mutatsz minkét nem iránt. Ezenkívül a kulcsszavaid között is találtam számomra érdekest. Aki a rock zenét szereti rossz ember nem lehet. Nah meg a macskákat. :D Ha gondolod írj rám, szívesen beszélgetnék.

22/F Fejér

2015. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is szeretem a macskákat, de én is kicsúsztam a korhatárból, 25 leszek. De ha gondolod, írj nyugodtan, szívesen barátkoznék, beszélgetnék, többet viszont nem szeretnék.
2015. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írj ;)
2015. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Uraim!

Köszönöm nagylelküségüket, de nem vagyok kíváncsi a nemiszerveikre, sem képen, sem élőben...sajnálom. Ez ugyanígy vonatkozik a hölgyekre :)

Tisztelettel kérem, a jövőben igazodjanak ehez, köszönöm :)

2015. máj. 9. 11:50
 6/8 A kérdező kommentje:

Urak, akik kicsúsztak a korhatárból!

Elnézésüket kérem, de nem fogok írni önöknek, ugyanis jó okom volt felállítani a határokat :)

Azért köszönöm felajánlásuk, és hogy nem zaklattak :)

2015. máj. 9. 11:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond. #2es voltam.
2015. máj. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jelen!:D 16f
2016. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!