Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol találkozhatnék normális...

Hol találkozhatnék normális lányokkal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most lett vége nemrég egy 2 éves kapcsolatomnak és eléggé letört voltam meg minden. Végre túltettem magam rajta és most szeretnék találni egy normális barátnőt. A gond, hogy bármerre járok ugyanazt az üres, tömeg plázap*csát látom. Voltam bulizni is párszor és össze is jött volna pár csajjal, de őszintén szólva én nem erre vágyok.


Én normális lányokkal akarok találkozni, akikkel NORMÁLIS kapcsolatom lehet. Olyan, aki nem fekszik velem le az első bókra. Én udvarolni akarok neki, randizni vinni meg minden. Gimnáziumba járok, nincs sok csaj és azok is mind a tükörben pózolós iPhone-os r*bancok.


Szóval hova kéne járnom, hogy találkozzak normális csajokkal? Hol vagytok? Sajnos még az az előnyöm sincs, hogy pesti vagyok. Magamat átlagos kinézetűnek tartom, tehát szerintem ezzel se lenne gondom.


Előre is köszönöm :)


19/f



2015. máj. 9. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Bárhol lehet ismerkedni, akár egy boltban vagy az utcán is.
2015. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Pécsen megtalálsz.
2015. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Sehol
2015. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Sehol. Még ha létezik is ilyen, akkor is már rég foglalt.
2015. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Könyvtár pl. Más nem jutt eszembe
2015. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem csak az h foglalt, de nem is létezik, mert ha létezne a világ meg mások úgyis tönkretennék. :P

De ne szomorodj el ... tőlem küzdhetsz a semminek, de szerintem nem éri meg jónak lenni.

Én például nagyon sokáig rendes voltam.. XD

2015. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hát én is arra jutottam, hogy sehol vagy foglalt... az meg, hogy nem éri meg rendesnek lenni, hát az egyéjszakás az nekem is megy, de vele utána nem folytatnám (előítélet tudom, de ki tudja hány egyéjszakása volt neki is), szóval komolyra meg nem találok sehol sem normális lányt



már lassan lemennék Pécsre is :/ csak az egy vagyon lenne hosszútávon

2015. máj. 9. 16:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Mer' Tán az a Pécsi pics* rendesebb? :DD
2015. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Am ugye csaka volt barátnődre akartál célozni azokkal az egy éjszakás kalandokkal. :P

Szégyen ajajjajj :D

2015. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 igen rendes vagyok:D persze pécsen is csomó ilyen van...
2015. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!