Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tanácsoljak a haveromnak,...

Mit tanácsoljak a haveromnak, menjen, vagy maradjon?

Figyelt kérdés
Haverom 26 éves, most végzett az egyetemmel, de kapott egy munkalehetőséget Németországban, Stuttgartban. Szeretné a munkát, de be van tojva, hogy nem fog odakinn párt találni, mert sokkal kevesebb szép lány van mint Budapesten. 1 éve nincs párkapcsolata, vége lett az egyetem meg a gyakornoki teendők miatt, keveset találkoztak. Azóta nem volt senkije. Mit gondoltok?

2015. máj. 10. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, 26 éves, van még ideje feleséget keresni. Ha nagyon nincs senkimax visszajön, és lesz plussz egy nagyon ütős sor a CV-ban.
2015. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felnőtt ember, feltalálja magát nem kell aggódni.
2015. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért baj az, hogy kevesebb szép lány van, mint Budapesten? Egy nem elég neki? Egyébként is Budapest kb. 2 milliós város, Stittgart kb. 600 ezres. Nem csak a szép lányok vannak kevesebben, hanem a csúnyák is és a fiúkból sincs annyi...
2015. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ki. Ha megszedi magát és hazajön egyből lesz nője.
2015. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ott hamarabb talál árja csajt, én mennék simán, ha lenne lehetőség. kikísérjem? :D
2015. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!