Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitől lesz valaki érett?

Mitől lesz valaki érett?

Figyelt kérdés
Miben nyilvánul meg (lányok) a számotokra az hogy valaki mennyire érett? Idősebb lánynnal akarok kezdeni érdekelne mitől tűnhet valaki érettebnek mint egy másik vele egykorú.

2015. máj. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
kóstold meg a gyümölcsét! kiderül érett-e vagy sem...
2015. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves lányokkal akarsz kapcsolatot mert más egy 18 éves elvárása mint egy 30 évesé:)

Amúgy komolyabb témákról is lehet vele beszélni, udvaris stb.

2015. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Joe.38 ***** válasza:
Mitől érett? Ha önmagát eltartja. Akár fiu akár lány. Ez az érrttség fokméröje. Addig csak mellébeszélés míg nem tudja önmagát eltartani. A kora a szül.etési dátuma a jogi blabla nem számit. Èrett ember aki önmagát eltudja tartani - ennyi. Ez számít érrttségnek semmi màs.
2015. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó persze az is fontos lehet, hogy el tudja tartani magát, de mondjuk ez egy 15-17 éves fiútól/lánytól nem igazán várható el, vagy legalábbis nem ez az általános.

Szerintem az az érett, aki nem mindig csak magára gondol, van egy világképe (bár ez szintén elég nehéz fiatalon, hiszen ilyenkor még nem sokat tapasztalt az ember), felelősséget vállal a döntéseiért, udvarias, lehet vele komolyabb dolgokról is beszélni, segítőkész.

Bár szerintem az érettséget nem igazán lehet "eljátszani", ahhoz fel kell nőni.

20/L (nem mintha én már annyira érett lennék)

2015. máj. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet testi, lelki érettségről beszélni. Az első sztem egyértelmű. A lelki érettség pedig megítélés kérdése, mindenki mást tekint annak.

Egy kapcsolatban inkább a közös érdeklődési kör, témák számítanak és az nem korfüggő.

Ezer apró dolog alapján ítél meg valaki egy másik embert, nehéz érdemi választ adni pusztán terjedelmi okok miatt.

2015. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!