Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan meleg fiúk...

Vannak itt olyan meleg fiúk akik barátkoznának egy 14/Lánnyal?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 17:53
 1/9 Chopen ***** válasza:
6%
Hányadik ilyen kérdés ez ma? Ma mindenki homokokkal akar ismerkedni? :D
2015. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Látod első, most úgy látszik ez a menő:D Mi túl elavultak vagyunk:(( 17/L
2015. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
mert a melegek kedvesek és megértőek és okosak és stb... :)))
2015. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Ez hülyeség.
2015. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Leszbikus? :c

15/L

2015. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
13 vokk ha erdekel (es igen meleg vok)
2015. máj. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13 évesen már tudod hogy meleg vagy ? És mi van ha transzexuális vagy transznemű? Ha egyáltalán fiú vagy.
2015. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thomika20 válasza:

14 éves lány minek akar melegekkel barátkozni? Azért, hogy belezúgj egybe és kapjad a koccoltatást, mert meleg?

Rá.baszol, belezúgsz, ha térden állva könyörögsz se jönne össze veled, mert sajnos nekik az az undorító, ami nekünk persze természetes.

2016. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok , én 26 vagyok es meleg , nemhiszem hogy illendő lenne egy 14 éves lánnyal barátkoznom mert még a végén igy is rosszra gondol a valaki de itt a válaszokra írnám hogy én már 6-8 évesen is sejtettem magamrol 10-12 évesen meg már tudtam sőt még azt is hogy a nálam jóval idősebbek jönnek be (nem fiúk, férfiak) és ennek ellenere soha senki nem mondanámeg rola hogy meleg vagyok a lányok meg valahogy mindig azt hiszik sajnos hogy át akarom verni őket evvel hogy így akarom felszedni vagy valami pedig én soha nem voltam lánnyal és nem is szeretnék , megint csak az egyik válaszra reagálnék itt hogy a melegeknek nem undorító a női nemiszerv vagy a hetero szex csupán nem izgat fel egy meleget egy nő, nekem pl két mell egyenlő kér zsömlével es szexuálisan ha akarnám sem tudnék mit kezdeni egy lánnyal annak ellenére sem hogy senki nem mondja rám hogy meleg vagyok , hát sajnos megis az vagyok . És mellesleg eléggé homofób is vagyok mert ezeket a lányos tipusu fiukat ki nem állhatom sőt egy darab ilyen barátom nincsen annak ellenere hogy nem vagyok egy utálkozó tipusú ember de az ilyeneket nem birom elviselni magam körül mert irritáló a kisugárzásuk . És az a velemenyem a melegekről ugy általában hogy barátnak jók de én még kapcsolat teren nem találtam megbízhatót így hát egyedül élem le a fiatal éveim de inkább ez minthogy Mégegyszer szerelmes legyek valakibe , igaz jelentkező volt mindig sok de alkalmas egy sem . Ja és a melegeket nem nagyon érdekli hogy ki utálja őket mert ők inkább avval foglalkoznak aki őket szereti. És most elgondolkodtam miért irom le ezeket , hát ha más nem akkor az hogy legyen mit olvasnotok , na sziasztok :)
2017. márc. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!