Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki nagyon...

Van egy lány aki nagyon tetszik. Hogyan hogyan tudnám őt, meghódítani"?

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Sok pénzzel 100% a siker!
2015. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
több információval.
2015. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

írj rá,hívd el valahova(pl. jóidőben fagyizni,sétálni,kávézni) rosszidőben pl. mozi

Ne légy bátortalan!! Ha nem próbálod meg,sosem tudod hogy mi lett volna ha...

2015. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de azt sem tudom, hogy kezdeményezzek, kicsit bátortalan is vagyok ebben, szóval valami konkrétabb választ kérnék. Előre is köszi.
2015. máj. 10. 18:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs arról is elfelejtettem szólni, hogy nem éppen én vagyok a ,,legmenőbb" személy a közösségben. Várom a válaszokat, és kösz.
2015. máj. 10. 21:14
 6/7 anonim válasza:
Hány éves vagy? milyen közösségben vagytok?
2015. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem kell, hogy Te légy a legmenőbb. Harmadik válaszoló nagyon jó példát adott.

Ne légy bátortalan, hisz ő is ugyan olyan ember mint Te. Meg kell próbálnod, hisz abból baj nem lehet. Minden alkalmat ragadj meg, mert soha nem tudhatod, hogy mikor lesz még egyre lehetőséged.

Lehetsz Te is selyemfiú félrefésült hajjal, de az igazi lányoknak/nőknek igazi férfi kell. Írj rá, beszélgess vele. Soha ne félj egy lánnyal felvenni a kapcsolatot.

2015. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!