Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyenek létezhetnek? és...

Milyenek létezhetnek? és hogyan hívják őket más néven?

Figyelt kérdés

Kategóriák:

amik léteznek

1,hetero különböző neművel alakít ki kapcsolatot

fiú-lánnyal,

2,homo azonos neművel alakít ki kapcsolatot

fiú-fiúval,lány-lánnyal

3,biszex mindkettőt egyformán szereti,és alakít kapcsolatot

4, ?

semelyik nemhez sem alakít ki kapcsolatot


5,transz szexuálisak

akik fiú létükre lánynak öltöznek

vagy lány fiúnak öltözik

igazából ezek valamikor meg is műtik magukat

szerintem nem kellene,mert lehet utána megint más akar lenni,de ez az ő dolguk és tiszteletben kell tartani a másikat



2015. máj. 10. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
meg vannak a frigidek és aszexuálisak akik nem igazán érzelmesek szexuális téren... nem is élvezik és nehéz rábeszélni őket...
2015. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A negyedik az aszexuális
2015. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pánsexuális
2015. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg vannak a töketlenek, akik nem TUDNAK kapcsolatot kialakítani.
2015. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez így igazából nem pontos mert ennél sokkal több fajta szexuális orientáció létezik, de a főbb csoportok:

1. heteroszexuális - az ellenkező nemhez vonzódik

2. homoszexuális - a saját neméhez vonzódik

4. biszexuális - kettő vagy több nemhez vonzódik (pl a transz neműekhez is)

5. panszexuális - minden nemhez vonzódik

6. demiszexuális - csak akkor megy bele a szexuális kapcsolatba, ha már kialakult egy nagyon erős érzelmi szál. gondolom emiatt hívják őket frigidnek de szerintem ez baromság.

7. aszexuális - szexuálisan nem vonzódik egyik nemhez sem, de van amikor belemennek a szexbe, ha nagyon szeretik a párjukat vagy épp olyan hangulatban vannak.


ezen kívül még romantikus orientációkat is megkülönböztetünk, (tehát hogy érzelmileg mely nemhez vonzódunk) amelyeknek a leírása ugyanez csak nem heteroszexuálisnak hanem heteroromantikusnak mondjuk. szerintem ez fontosabb mint a szexuális irányultság, mivel végül is így tudod eldönteni kibe vagy szerelmes.


a transzneműség pedig nem a szexualitáshoz tartozik, hanem - mint ahogy a nevében is benne van - ez egy nemnek számít. nemből sem csak kettő van, hanem sokkal több. (legalábbis nagyon sokan így vélik, én még mindig eléggé szkeptikus vagyok ilyen téren)


ha a nemekre is kíváncsi vagy azokat is szívesen leírom :)

remélem tudtam segíteni!

2015. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!