Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet még esélyem kapcsolatra? L

Lehet még esélyem kapcsolatra? L

Figyelt kérdés

Igazi szerencsétlenség vagyok az életben. Bántalmazó szülők, három bántalmazó partner, több tucat igazságtalanság, állandó nélkülözés.

Most külfölön dolgozom, de diákmunkán, nem tudnék egyedül megélni. A párommal már tragikus a dolog sajnos. Új, jobban fizető munkát nem tudok találni, mivel nincsen végzettségem, mert kidobtak az egyetemről (hosszú történet).

Ha szakítunk, nincs hová mennem.

Nem magyarországi vagyok, így ott sem lennék egyéb, mint külföldi. Lenne kihez mennem, egy fiúbarátomhoz, nyilván, ha összeköltözünk, abból kapcsolat lesz, de én félek. Nem akarom az ő életét is tönkretenni, elég, ha a sajátom romokban. Végzettség nélkül nem kapnék Magyarországon munkát.

Ha itt maradok, szépen lassan tönkremegyek. Napok óta nem tudok enni, és már az utcán is több alkalommal sírtam.

Van még értelme élnem? Van még esélyem bármilyen kapcsolatra?


21N


2015. máj. 11. 00:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
simán
2015. máj. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szia Ha meg szeretnéd beszélni akkor írhatsz privát üzit vagy a tomi006@freemail.hu. Ez nem olyan téma amit itt nyilvánosan kellene.
2015. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"ha összeköltözünk, abból kapcsolat lesz"

Ez nem olyan biztos.

Semmilyen lány barátot nem tudtál ott összeszedni kint? Főnököd nem tud segíteni szállásban? Vagy, hogy állandó munkaerőként felvegyenek?

2015. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van értelme élned! Kapcsolatra is van esélyed! Nem jövök közhelyekkel mert unalmasak már. Találsz melót Budapesten végzettség nélkül is :) én 130nettó+20kafetéria/hó ennyi a keresetem és 1 érettségim van. Biztos találsz melót!
2015. máj. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én már tényleg mindent megpróbáltam. Mindent, ami létezik. Nincsenek lánybarátaim, sose voltak.

És kapcsolat lenne, mert azt szeretnénk. Idővel én is, de nem akarom tönkretenni az életét.

2015. máj. 11. 00:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van értelme élned! Nem rontanád el az életét senkinek. Próbálkozni kell :) Hátha kapnál itt is munkát Magyarországon, szerintem biztosan.
2015. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem tennéd tönkre senki életét, már többször mondtam, hogy nincs veled semmi baj.

Majd tanulsz "itthon", kapnál ösztöndíjat is valamennyit és megérdeklődöd milyen feltételekkel tudsz diákmunkát vállalni.


Igaz azt nem tudom, hogy nem magyar állampolgárokat felvennének-e egyetemre, ezután is utána kell járni.

2015. máj. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem lány lennél, felvetném a közös albérletet itt Magyarországon, de valami munkát kéne találnod akkor is. Vagy férfiként egy lánnyal lakni egy albérletben... hát nem tudom, szerinted lehet?
2015. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De most rosszabb. Rosszabb mint volt, minden. Munkában lecsökkentették a fizetésem, a kapcsolatom rosszabb. Nem tudok pénzt félretenni, hogy bárhová is mehessek, mert alig tudok megélni. Eltartatni meg nem akarom magam ideiglenesen se.
2015. máj. 11. 00:23
 10/16 anonim ***** válasza:

"Vagy férfiként egy lánnyal lakni egy albérletben... hát nem tudom, szerinted lehet?"


Lehet, de ott azért már ismerniük kell egymást a feleknek a bizalom miatt.

2015. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!