Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha 19 éves vagyok, helyes,...

Ha 19 éves vagyok, helyes, normális és még mindig nem volt barátnőm akkor valami gond van velem?

Figyelt kérdés
Próbálok ez ellen tenni de nem jön össze. Mindig olyanoknak jövök be akik nekem nem tetszenek, és nekem pedig olyanok tetszenek akiket én nem érdeklem. Kezd elegem lenni ebből.

2015. máj. 11. 03:14
 1/2 anonim válasza:

Ez elég paradox dolog, minél jobban akarod, valami miatt annál inkább nem akar történni semmi. :D Szerintem vedd egy kicsit könnyedebben a dolgot, ne akard minden áron, de legyél nyitott más emberekre, akár baráti szinten is. Hogy lesz-e belőle több, vagy általa esetleg megismersz valakit, akivel lehet kapcsolat, azt sosem lehet tudni! :)

18l

2015. máj. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

évek óta ugyanez van velem is.


elvileg sok csaj olyan belsejű és külsejű pasira vágyik mint én, de 20on évesen még csajom se volt, csak 1-2 ilyen semmilyen.


nekem mindössze annyi igényem van, hogy szeressen, ne legyen víziló méretű, és legyen igényes(illatos, szép köröm és bőr)

2015. máj. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!