Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik nekem egy fiú nem...

Tetszik nekem egy fiú nem tudom hogy mondjam el neki. Kitaláltam írok neki egy szerelmes levelet (név nélkül). Hogy kezdjek hozzá a levélnek? Mit írjak bele úgy hogy netudja hogy ki vagyok? Mi legyen a levélben?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Kezd így:


Szia!


A többi már jön magától.

2015. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként mi értelme a szerelmes levélnek, ha nem tudja ki szerelmes belé?
2015. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A sziáig eljutottam 😀
2015. máj. 11. 19:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon félénk vahyok nem merek beszélni vele személyesen.
2015. máj. 11. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja, hogy ki szerelmes belé, akkor azt fogja hinni, hogy szívatás. Mondd el neki szemtől szembe!
2015. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudu, mi fiúk(nem a suttyonitosz parasztoszok hanem emberek) egy sima vallomásnak is nagyon tudunk örülni :D Ne bonyolítsd túl szrintem.
2015. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
70%
szia :) dettó ugyanez volt velem 7. vagyok és múlt héten Erdélybe mentünk kirándulni egy pályázat keretében...nem lényeg és ott elmondtam egyik évfolyamtársamnak aki elmondta neki és rajtam röhögtek...persze nem érdekelt hanem beolvastam egy nagyot neki és lett 2 jó fiú barátom a tanácsom hogy SEMMI féle képpen ne mondd el beszélgess vele facebookon, viber,snapchaton küldj képet és ha kedves és már nagyon jóba vagy vele akkor valahogy célozz rá de ne mondd ki szó szerint csak célozz pl:túl jó barát vagy és ha rosszul sülne el akkkor tudod mondani hogy nem akartál semmit csak elmondani hogy túl jó barátok vagytok :) ez a tanácsom de ha segített írj privibe ott dumcsizhatunk :) remélem segitettem sok sikert ;)
2015. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

@Kitty125:

Ez mondjuk a kérdező és a fiú korától is függ.

Ha idősebb a fiú is, valószínűleg nem fogja kiröhögni, ha mégis akkor meg szimplán gyökér.


Kérdezőnek:


Nem kell túlbonyolítani, egyszerűen menj oda és mondd el neki.


15F

2015. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kiröhög akkor nem érdemel nőnemű egyedet maga mellé... Nyugaodtan mondd el, ha kiröhög akkor meg egy péniszfejfedő
2015. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
énis irtam egyszer egy fiunak szerelmes levelet,és hát nem végzödött vmi jól.azt mondta hogy ha jót akarok neki akk haggyam békén,mert nem tetszek neki.megtudta az egész osztálya és egy évig piszkáltak minket,ö ez miatt megutált :/
2015. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!