Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék ismerkedni helyes...

Szallo angyal kérdése:

Szeretnék ismerkedni helyes fiukkal de nem tudom hogy. Félek ráirni egy idegen srácra mert elutasit vagy nem tart helyesnek. Félénkebb lettem mostanság mert volt már pár fiu akivel az ismerkedés kudarcba fulladt, azota sem probálkozom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Sharok.
2015. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2015. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Társkereső oldal egyszerű.
2015. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
57%

1.Grat annak a sok értelmes válaszólónak

2.Azt nem mondhatom hogy félj mert az emberi dolog de azt mondhatom hogy soha ne hagy ki olyan lehetőséget amit később megbánall inkább irj rá ha visza utasit azt sajnálom de az nem lesz olyan rossz érzés mint azzal a tudatal lenni hogy mi lett volna ha soha nem szabad feladní amugy hány éves vagy?

2015. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is úgy kezdtem járni a barátnőmmel, hogy ő írt rám és nagyon boldog vagyok vele.
2015. máj. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
73%

Ha egy fiú helyesnek tart az már rég rosszat jelent. :) Lányként nem is a te feladatod, hogy ismeretlen fiúkra ráírj, hidd el, nem szeretik az olyan lányokat. Ne ragaszkodj görcsösen ahhoz az elképzelésedhez, hogy neked kell egy helyes pasi, hanem hagyd, hogy a dolgok történjenek és hagyd, hogy rád találjanak, ha meg már az ismerkedésnél tartotok ne játszd meg magad, ne görcsölj, csak add magad... Hiába mondják a fiúk, hogy csak jó csajok kellenek nekik a kisugárzás is fontos. Nyilván először azt nézik, hogy hogy néz ki a lány, mert kívülről elsőre ennyit látnak, de lehet akármilyen is az a lány, ha egyszer vonzó a kisugárzása.

Az önbizalmad meg ne hagyd veszni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy légy egoista, önimádó, de tudd értékelni magad, ez magabiztosságot sugall.

2015. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!