Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha olyan férfi hív el...

Lányok, ha olyan férfi hív el titeket randizni, aki nem tetszik, akkor csak simán elkülditek?

Figyelt kérdés
Vagy megpróbáljátok utána titokban tönkretenni az életét?
2015. máj. 11. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Megpróbáljuk titokban tönkre tenni az életét.
2015. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Meg is verjük!
2015. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Na azt hogy
2015. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont ettől tartottam.
2015. máj. 11. 23:23
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Csak simán elküldjük, ha nem megy el, megpróbáljuk utána titokban tönkretenni az életét.
2015. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Csak szívatnak. Én talán még el is mennék vele, aztán ott a legrosszabb formámat mutatnám, és akkor többé nem lesz ilyen elvetemült ötlete, hogy randira hív. Általában viszont csak elküldöm....és tökreteszem az életét muhaha
2015. máj. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attol fugg hogy milyen norol van szo.. en pl kedvesen elkuldenelek. H bocsi de nekem nem jossz be aztan van a masik aki meg elkuldene a pics*ba hogy mitkepzelsz ki a szar vagy te?
2015. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért próbálnánk meg tönkretenni az életét? Ez mekkora baromság már.


Szerintem ha már egy férfi kiáll egy nő elé és szemtől szemben randizni hívja, azt inkább elismerésre méltó, tekintve hogy a fiúk többsége nem meri ezt megtenni tartva az elutasítástól és a kudarctól. Ha engem randira hívna egy olyan férfi aki nekem nem szimpatikus, megmondanám neki az okát, hogy miért nem, és kész. Titokban tönkretenni az életét. Te jóságos ég. Miket képzelsz te. Vagy lehet eddig csak ilyenekkel találkoztál nem tudom, de az ilyenek meg nem érdemlik meg hogy az anaeriádat rájuk pazarold.

2015. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Adnék neki egy esélyt. Lettem már szerelmes olyanba, aki egyáltalán nem jött be külsőre. A szerelem széppé tette.


20L

2015. máj. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én el se küldöm, úgy teszem titokban tönkre az életét!


Utolsó, te nem félsz/féltél attól, hogy ha a szerelem elmúlik, jön a kínlódás meg a megcsalások, mert már nem tudsz hozzá vonzódni? Nekem eddig mindig ez volt, és áldottam az eszem, hogy végül nem próbáltam meg összejönni velük.


Amúgy ha az illető személyiségre megfog, elmegyek vele, de őszintén megmondom neki, hogy semmire nincs garancia, de egy próbát biztosan megér, ha már megkedveltem.

Ha személyiségre se tetszik, akkor nyilván elküldöm.


És tudom, most így felszínesnek tűnök, de nem azt várom el, hogy a pasi tökéletes legyen, hanem csak hogy belőlem vonzalmat váltson ki. Szerintem ez is ugyanolyan fontos, mint a közös összhang, és tényleg nagyon relatív. Néha nem tudom elhinni, mikor a barátnőim sorozatban lecsúnyáznak egy olyan srácot, akit szerintem nem lehet nem helyesnek látni, vagy mikor egy számomra mindenhogy unszimpatikus fiúról ódákat zengenek a "rajongói".

2015. máj. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!