Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » (meleg kérdés) Ha a metrón...

(meleg kérdés) Ha a metrón egy férfi feltűnően néz engem, akkor tuti meleg?

Figyelt kérdés

Szóval utazok a metrón, és a szemem sarkából láttam, hogy bámul felém. Odanézek, hirtelen máshova néz, jó hát ezt még benézhettem. Aztán elfordulok, megint látom a szemem sarkából, hogy engem néz. Aztán hirtelen odafordultam, majd zavarodottan megint elfordult. Aztán hogy biztosra menjek, végül odébb mentem, meg elfordultam tőle, de pont úgy álltam, hogy az ablak visszatükröződéséből lássam, hogy hova néz.

Ilyen szituációban ti mit csinálnátok? Odamennétek hozzá?

Meleg, biszex férfiakhoz szól a kérdésem.



2015. máj. 12. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen minden nap van velem :D

En meleg vagyok megis megszoktam nezni lanyokat es fiukat is.

Lanyokat stilus miatt, meg oket is szeretem nezni mert sok szep lany van, fikuat meg nyilvan, aki tetszik.

Volt parszor h ram is mosolyogkat fiuk is es lanyok is. Szerintem ez nem egyedi eset.

Van hogy nekem nem tunikfel h vegig stirol egy srac es baratnom mondja h ugy megnezett a srac hogy csak na :)

2015. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hetero vagyok, de válaszolok azért... :D


Nem, nem biztos. Én is szoktam bambulni emberekre. Sőt néha még jó szórakozás is, hogy nézni valakit aztán ha észreveszi akkor elnézni másmerre :D


szóval nem 100% de azért sok sikert :)

2015. máj. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer velem is volt ilyen.

A fickó kezdő belügyes volt.

2015. máj. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Én is megnézek heteróként férfiakat, néha akár ilyen mértékben is. Mondjuk mert magamon is el tudnék képzelni olyan hajat, szakállat, amit rajta látok. Valakinek az arca, tekintete régi családtagra, barátra hasonlít, ezért jó ránézni. Valamikor csak bámulok és magamban morfondírozok, vajon honnan jöhet, hova mehet ez az utas. Szóval ennek millióféle nem szexuális jellegű oka lehet.
2015. máj. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg tetszettél neki.
2015. máj. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy csak bambul vagy tetszik neki az iged...
2015. máj. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
93%

Kitudja :D

20 éves meleg fiú vagyok, velem is sokszor előfordul hogy a metrón megtetszik valaki, és igyekszem nem feltűnően nézni, de van hogy valaki annyira aranyos, hogy nem bírom ki hogy ne nézzem :)

2015. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehet csak egy sorozatgyilkos volt, aki most szemelt ki magának. Nem feltétlenül kell rögtön arra gondolni, hogy meleg.
2015. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

vagy nagyon látszott rajtad,hogy homár vagy,tudot ollok mega többi.


ha ez huzamosabb ideig van akkor lehet hogy megkérdezem mégis mit bámul.

2015. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!