Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti megsértődtök, ha...

Lányok! Ti megsértődtök, ha nem like-olja a képeitek egy olyan pasi, akinek elvileg tesztetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nemrég ismerkedtünk meg, néha összefutunk, (randi még nem volt) és azt veszem észre, hogy egyre többet vár a válaszokkal facebookon, miközben élőben nagyon nagyon jókat beszélgetünk, nyitott meg minden, megvan a közös pont, a vonzalom, stb. (Eddig élőben csak egy-egy órát voltunk együtt.)

Én úgy gondoltam, jobb lenne a facebookozást kihagyni az ismerkedésből, de mivel még nem sikerült randit összehozni, kénytelen vagyok ott tartani vele a kapcsolatot. Alapvetően nem chatelünk sokat, ami nem baj, csak nagyon fölbosszant hogy két napokat vár a válaszokkal, aztán ír valami krikszkrakszot ékezet nélkül, mintha ennyire leszarna (pedig sokat van fenn). Csak ezt azért nem értem, mert élőben nagyon jó minden. Persze lehet csak húzza az agyam, de akkor vajon miért érzem úgy élőben, hogy szinte ő kezdeményez?

Na és akkor az jutott eszembe, hogy mivel azért szép számmal vannak képei, én meg még a legutóbbi profilképét se like-oltam, lehetséges hogy emiatt van megsértődve. Igazság szerint én ezt nem tartom fontosnak, nekem nagyon minimál a profilom, képet nem szoktam töltögetni, nem is várom a like-okat. (Kapcsolattartásra használom,a fb-ot, kész)

Viszont sajnos a lány elég sokat facebookozik, és ezért gondolom hogy talán várta volna hogy aktívabb legyek és ez csak így több mint egy hónap után esett le:S

Szóval főleg facebookozó huszonéves lányok válaszát várom, hogy vajon mit gondoltok erről? Lehet hogy emiatt durcizik kicsit? Illetve ha igaz a gyanúm , hogyan engeszteljem ki? Csak nem like-olom hirtelen az összes képét...

Légyszi segítsetek!



2015. máj. 12. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Úristen, mi lesz a világgal, ha ez a generáció felnő :(
2015. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, de mit tehetek... :/ nem fogom emiatt feladni
2015. máj. 12. 12:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tetszik egy ilyen felszínes lány, akkor meg likeolgasd a képét. Mást nem lehet erre mondani.

20/L

2015. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ketnaponta ir vissza,holott folyton ott log. Magambol kiindulva,nem akar toled semmit. Lajkold egy kepet,ot ez biztos boldogga tenne...de tul sokat ne varj egy ilyen lanytol.
2015. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Most találkozgattok élőben vagy nem?? Ha még régebben pár órát voltál vele, azóta meg csak FB és nem nagyon ír vissza, akkor valószínű már nem érdekled (annyira), pl lehet mert egy másik pasi jobban érdekli per pillanat...
2015. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mostanában találkozunk, a suliban, pár hónapja ismerkedtünk meg, meg is beszéltük hogy mindenképp találkozunk sulin kívül is, csak mindig volt valami valamelyikőnknek és azóta húzódik.

Nyilván benne van a pakliban hogy nem akar semmit, de azért nem szeretném ilyen könnyen feladni. Lehet hogy így akarja kideríteni hogy mennyire vagyok kitartó, nem tudom... Szóval küzdenék ám érte, komolyan tetszik, nem dugásra kell, eléggé odavagyok, nem akarom elcseszni vagy annyiban hagyni

Tudom, van még sok-sok lány, de ez nálam nem úgy van hogy minden lány pótolható. Elég válogatós vagyok, végre találtam egy számomra különleges lányt. Előben nem lennék bajban, de ez a facebookos ismerkedés nem az erősségem.

2015. máj. 12. 13:03
 7/12 anonim ***** válasza:
ja, le is tiltom a g ecibe rögtön.
2015. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Még várom az értelmes válaszokat! :)

(ja és bocs a hibáért, nem "tesztetek", hanem "tetszetek" sajnos nem enged javítani)

2015. máj. 12. 14:20
 9/12 anonim ***** válasza:

(5ös voltam)


Ha rendszeresen összefutottok suliban akkor nincs gond, nyomulj rá élőben, FBn lájkold az *új* képeit (az istennek se az összes régit egyszerre!!), az meg ne zavarjon hogy lassan ír vissza. Ha sikerül vele összejönnöd, majd mindjárt gyorsabban fognak jönni a válaszok ;)

2015. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát de ilyen kérdést már.. hány évesek vagytok? 14?
2015. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!