Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy kapcsolatban álló nő...

Ha egy kapcsolatban álló nő flörtöl veletek, s jól érzitek magatokat egymás társaságában, szoktatok-e arra gondolni, hogy valószínűleg már nem működik a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Egy képzelt élethelyzet:


Megismersz egy nőt, de hamar tisztázódik, hogy van barátja, viszont egy idő után egyértelmű flörtölésbe kezd a lány. Nem félreértelmezett flörtölés, hanem egyértelmű csipkelődés, finom érintések, szemezés, ilyesmik. DE! Ott a barátja, s mindeközben a lány veled flörtöl!


Képzeld magad a férfi helyébe! Mire gondolsz? Mik lennének a terveid vele? Mit tennél meg, és mit nem?


2015. máj. 12. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Mire gondolok: egy gerinctelen ribizli, aki ahelyett, hogy a kapcsolatát próbálná megjavítani, vagy tisztességgel szakítani, a párja mögött kavar. Az ilyen rögtön megy a levesbe, le sem állok vele.
2015. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, ezért fordított helyzetben már kerültem ilyenbe.

Sokféle gondoltam van, de a kettő alap: vagy mindenkivel ilyen (tényleg vannak ilyen típusok, csak flörtöl, nagyon, de nem tenne semmit sem) vagy amit írtál, hogy rossz a kapcsolata. Továbbgondolni még sose gondoltam. Szóval nem mentem bele semmibe sem ilyen férfival.

2015. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ott áll mellette a pasija, az tényleg furcsa

de ha nincs ott a pasija, akkor még nem jelenti azt, hogy rossz lenne a kapcsolatuk... vagy ilyen a csaj alapból, vagy az is lehet, hogy ez meg van beszélve, hogy ilyet lehet (hiszen az nem lehet értelmes emberek között elvárás, hogy ha 20 éves korodig, 4szer voltál szerelmes, 7 ember megtetszett, 10et megkívántál, akkor a következő 50 évben ezekből 0 lesz... ) szóval akár egy egészéges érzelmi ingerelésről is lehet szó

2015. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy le lett pontot a az egyes.
2015. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy le lett, mert csak fröcsög és gyűlölködik, mint a hányásában fekvő részeg hajléktalan, akinek nem adsz aprót...
2015. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: Ez most nekem szól? :D Babám, fel lettél pontozva, de köszi, hogy szóltál, legközelebb pirossal szánlak meg, ha ennyire zavar a lepontozás.
2015. máj. 12. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!