Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy tetszem neki?

Mit tegyek, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy sráccal ismerkedni aki nagyon aranyos és vicces és menő! *o*

Hát én nem vagyok egy nagy szám, de tényleg szeretném őt magamnak tudni mert úgy érzem ő boldoggá tud engem tenni.Nagyon félénk lány vagyok és mindig elpirulok/feszengek amikor mellette vagyok.Tudja, hogy helyesnek találom és néha merészebb a közelemben.Mit tegyek?



2015. máj. 12. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Fogj egy köt*elet és kö**sd fel magad, mert te csak egy lány vagy, és úgy is odajutsz ahova az összes lány, egy kiállhatatlan kis nagyképű 1000like os ri**banc leszel illetve sz*űzrib*anc mert sose lesz senkid csak azt hiszed. Mert túlságosan öntelt leszel, mert a sok kan like olgatja majd a képedet és azt hiszed hogy ettől menő leszel. ami hülyeség, meg senki sem lehet menő.


Amúgy meg ja akaszd fel magad én azt mondom mert nem elszel jó semmire csak mutogatod magad és senkivel nem fogsz du**gni egy szűz k*ur**va leszel.


Én nagyon remélem, hogy ez nálad nem így lesz én azt mondom, annyira fölösleges félned, és ez annyira természetes dolog minthogy levegőt veszel mármint nem a félelemről beszélek, a félelmet le lehet győzni de nem erővel és nem gondolkodással ne gondol semmire, és figyelj vmi nyugtatóra, nyugodj meg menj oda és mondj neki pár szót, aztán minden megy majd automatán sok szerencsét.


Az első szöveg meg annak szól akii ilyen.

2015. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


"Szeretnék egy sráccal ismerkedni aki nagyon aranyos és vicces és menő! *o* "


ezen amúgy besírtam komolyan ez a fontos jo te egy 14 éves lehetsz vagy fiatalabb de komolyan ezt te beveszed ?? ja és az a legfontosabb hogy menő legyen?? és ha nem lesz egyszer az eldobod mint egy zsebkendőt?? azért gondolkozzál már ne legyél ennyire hülye.

2015. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem meg nem kell félned,nincs mitől. Állj a sarkára, és mutasd meg neki, hogy ki vagy. De fontos, hogy AZT MUTASD AKI VAGY, NE AZT, AKI SZERETNÉL LENNI. Szóval csak add önmagad bátran.
2018. febr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sarkadra*
2018. febr. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!