Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közelítsek felé? (a...

Hogyan közelítsek felé? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Én is meg ő is tudjuk egymásról hogy nem csak barátként szeretnénk egymásra tekinteni..(rem. értitek) Meg kée előbb ismernünk jobban egymást de nem igazán tudom hogy pl. ha odamegyek hozzá és köszönök utána mit mondjak...illetve eléggé szégyenlős is vagyok (ez mind a kettőnkre vonatkozik)..neten szoktunk am beszélgetni..

Azt szeretném kérdezni hogy tudtok-e olyan tippeket amik segítenének nekem "legyőzni" ezeket a problémáimat?

(Az ÉRTELMES/HASZNOS válaszokat előre is köszike) 12L



2015. máj. 12. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
osztálytárs ?
2015. máj. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja
2015. máj. 12. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
és neten miről dumáltok ? honnan tod hogy ő is érzi irántad amit te iránta ?
2015. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

elmondta nekem egy levélben hogy mit érez és azóta a neten gyakorlatilag kettőnkről (hogy milyen jó lenne ha...) beszélünk

(most is vele dumálok)

2015. máj. 12. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:
miért nem mész el vele fagyizni (randi) ?
2015. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mert képtelenség hogy sulin kívül találkozzunk..de amúgy a sulim vagy négyszer akkora mint egy Magyar általános suli...rengeteg udvar van (a sulim egy nagy parkban van gyakorlatilag)
2015. máj. 12. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
akk vonuljatok el egy sarokba és beszélgessetek ... bújj hozzá mindig közelebb tedd a vállára a fejed stb ... am miért lehetetlen sulin kívül ? és ha összejöttök akk se beszéltek csak a neten ?
2015. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

egyenlőre most még lehetetlen, mert pillanatnyilag költözünk...sulit nem fogok váltani de most folyton pakolok meg ilyenek

tudnál mondani vmit hogy miről beszélgessünk pl?

2015. máj. 12. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!