Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor szerelmes belém a...

Most akkor szerelmes belém a tanárom? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Tehát amiket eszrevettem:

-próbál szemezni

-egyfolytában ràm mosolyog

-mindig engem néz

De komolyan. Odanézek: engem néz, és még akkor sem veszi le rólam a tekintetét, amikor tudja hogy eszrevettem. Sőt. Még szemezni is próbàl. Most nem reagàlom túl, de mi a franc ez???



2015. máj. 12. 20:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Talán kissé jelentéktelenül hangzik, de akkor is szeretnem tudni, hogy most akkor mi van
2015. máj. 12. 20:34
 2/14 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? :) azt gondolom h lány, én 19 vagyok és a külön matektanárommal tavaly ugyanez volt a helyzet csak ő még írkált is nekem facebookon .. 32 éves volt én 18 -.- és elhívott külön találkozni persze nem mentem.. lepattintottam, Hát a kérdésedre válaszolva lehet de az is lehet h neked tetszik és képzeled, meg az is lehet h tényleg szimpatikus vagy neki, a tanár mennyi idős??
2015. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szólj neki,léci ne néz rám így,mert zavarba jövök és akkor nem néz rád többé
2015. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ên 16 vagyok (nemsokára 17) a tanár pedig olyan 43 körül lehet.

2015. máj. 12. 20:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, miii 43 körüül? :DD ne hülyéskedj! AZ APÁD LEHETNE :D nem hinném h pedo.. az elképzelhető h nem néz ki rosszul stb, de nee ez nagyon soook, mit akarna egy ilyen fiatal lánytól?! :) Sztem ebbe bele se gondoljunk, te pedig ne kerülj emiatt kellemetlen helyzetbe. Én már voltam kínos helyzetbe az elején leírtam, nem kívánom neked h átéld :DD sőt egy másik 30 körüli tanáromnál meg azt éreztem h te jó ég miért bámul meg dumált nekem a magánéletéről és nem tudtam mit kezdjek magammal :DDD fúúúú
2015. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Azt jó lenne tisztázni, hogy ez Téged hogyan érint? pozitívan? Felizgat? Vagy negatívan? Taszít? Nem mindegy.
2015. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Èn sem hittem volna hogy 40 valahány évesen ezt csinàlja de hát látod :D
2015. máj. 12. 20:50
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát eléggé kellemetlen hogy így bámul meg ilyenek :/
2015. máj. 12. 20:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha kellemetlen és kezded azt érezni hogy félsz vagy ijesztővé fajul a helyzet tartsd a távolságot! Ne nézz rá! Ha beszélned kell vele csak a tananyagról, ennyi :)
2015. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. máj. 12. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!