Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy süllyedhettem ilyen...

Hogy süllyedhettem ilyen mélyre? 17/meleg fiú

Figyelt kérdés

17 éves elmúltam, pár hónap múlva betöltöm a 18-at. Jelenleg egy vidéki gimnáziumba járok. A 'történetem' is ehhez köthető. Még ebben a tanévben, szeptemberben megismerkedtem egy 26 éves fiúval az interneten. Ezzel csak egy volt a gond, hogy nagyon is távollakott tőlem. Rengeteget beszéltünk, volt, hogy fél éjszakákat, majd a suliban is egész nap a telefonomon lógtam. Kölcsönösen megkedveltük egymást, váltottunk képeket is, „olyanokat” is. Majd október eleje táján elkezdtek történni velem addig szokatlan dolgok. Itt most konkrétan olyanra gondolok, hogy volt/van egy srác, aki már nagyon feltünően állandóan megnézett, szemeztünk is, egy idő után már kicsit cikis volt, de örültem neki, hogy valakinek feltüntem, illetve ő sem tünt annyira fel az elmúlt két évben, hogy idejár. Lassan kezdtem azt hinni, hogy ezekből a dolgokból lehet több is, így a 26 éves fiúval egyik napról a másikra megszakítottam minden kapcsolatomat, töröltem a facebook profilomat, majd egy újat hoztam létre, amiről első dolgom volt letiltani, nem válaszoltam az emailjeira, majd abbamadt. Közben teltek a suliban a hetek, egyik hónap a másik után, rendszeresen megismétlődtek ezek a 'fura' dolgok, viszont én nem mertem kezdeményezni. A barátaimnak is nemegyszer feltünt, amikor a srác a közelemben volt, hogy megnéz, figyel. Mindig adtak tanácsokat, meg próbáltak realistán gondolkodni, hogy ettől még nem biztos, hogy meleg, ne kockáztassak, mert sokat veszíthetek miatta, hiszen nem is ismerjük annyira, személyesen milyen is ő. Véleményem szerint, ami még az eltelt kb. 7-8 hónap után is ugyanaz: aranyos, kissé visszahúzódó, nem szeret a figyelem középpontjában lenni. Lényegében egy átlagos 16 éves fiú, aki rendszeresen sportol (foci), viszont nem nagyon mozdul ki otthonról. Leginkább az elmúlt 3 hónnap alatt, amikor megint csak megtörténtek a már említett 'fura' dolgok nagyon felzaklatott, hiszen mindig amikor már lemondtam volna róla, akkor csinált olyat, amiről azt hittem, hogy talán lehet még esélyem nála. Jelenleg addig jutottam, hogy saját magamnak okozok fizikai fájdalmat, gondolok itt a vagdosásra, amiket sokszor elég nehéz kimagyarázni már, vagy az önsanyargatásra, éheztetésre, mert nem tudom, miért, de miután megtettem valamelyiket is, jobban érzem magam és mintha csak ez okozna örömet. Kb. így maradtam szinte teljesen egyedül, mert az a srác már nem figyel (vagy nem veszem észre, de szerintem nem), és lehet ez még jobban felzaklat ezek után,mint amikor csinálta, mert teljesen beleszerettem. A barátaim elfordulnak tőlem, mert úgy gondolják ez gyávaság, amit teszek magammal, otthon megint nem tudom senkivel ezeket a dolgokat megbeszélni.

Most jövök rá arra, hogy egy tök klassz fiút csak úgy 'kihajítottam' az ablakon, egy bizonytalan miatt, akibe talán azért is estem bele ez a több mint fél év alatt ennyire, mert minden nap találkozok vele, minden nap ott lenne a lehetőség, hogy végre oda merjek hozzá menni, de nem tettem meg eddig, és lehet már nem is fogom, de azt sem tudom, hogy ez az állapot meddig tartható fenn....

Csak, ha Ő semmit nem vett észre abból, amit csinált, amik történtek, akkor valójában miért csinálhatta?



2015. máj. 12. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Még annyira ráérsz "pasizni"!!!! Nem maradtál le semmiről.


Inkább legyél barátokkal,sportolj,TANULJ!!! és egyél normálisan.


A vagdosás és a többi baromságot meg felejtsd el.

2015. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
aha
2015. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát lehet hogy a klassz srác szerzett egy közeli barátot . De a bizonytalan is lehet biztos . Vedd rá a srácot hogy mit érez a fiu után és kész .
2015. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Lesz másik. :) A 26 évessel valószínűleg csak plátói maradt volna az egész a távolság miatt. Mozdulj ki, sportolj, tanulj, dolgozz, foglald el magad valami hasznos dologgal, ami boldoggá tesz. A szerelem is rád talál majd, a legváratlanabb pillanatban. :)
2015. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Hááát nagyon aranyos vagy! Légy egy kicsitt batrabb miért nem mész oda hozzá és beszélsz vele? Vagy osszejottok vagy nem de a vagy az biztos :-) mit veszítesz ha szólsz neki? Na drukkolok neked!!
2015. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kovpet ***** válasza:
81%

"Lassan kezdtem azt hinni, hogy ezekből a dolgokból lehet több is, így a 26 éves fiúval egyik napról a másikra megszakítottam minden kapcsolatomat"


Amellett, hogy a vagdosás miatt szerintem orvosi segítségre lenne szükséged, még gerincet sem ártana növesztened.

2015. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ftf1983 ***** válasza:
75%
Könyörgöm 17 évesen ne csináljunk már tragédiát ebből. Millió egy pasid lehet még. A vagdosást meg nagyon sürgősen be kéne fejezni mielőtt még komolyabb problémáid lesznek belőle.
2015. máj. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Jaj te ha tudnád nekem hány ilyen volt... Amikor gimnáziumba jártam nagyon sokat sírtam egy fiú miatt aki soha nem lehetett az enyém mivel hetero vagy ha nem is hetero én spha nem mertem a közelébe menni. Csak néztem és béképzeltem hogy ő is néz de lehet csak azt nézte hogy miért nézem de az is lehet hogy én is bejottem neki. Ezt már sosem tudom még mivel elballagtam... De egy percig sem bánom, azóta már lett párkapcsolatom :. Túl leszel rajta, felesleges szerintem agyalnod rajta, inkább keruld.

21f

2015. máj. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Megmondom neked oszinten, hogy lehetnel egy kicsit okosabb...

18 vagyok, es mindig tobb sraccal ismerkedem neten... pontosan azert ha az egyik ugy fakepnel hagy mint te a sracot, akkor nem lez kavzi annyira rossz hisz meg van par...

Sosem ertettem mi ertelme van a depizesnek.

2015. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Szia!

Nagyon hasonló a helyzet velem is, kérlek írj :O jó lenne valaki olyannal beszélni erről aki megérti legalább.

2015. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!