Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy hívjak el egy lányt...

Hogy hívjak el egy lányt valahova vagy mondjam meg neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársam a lány és nagyon szépnek tartom.Másik városban lakunk így a hazakísérgetés nem fog menni egyenlőre.Szeretném vele tudatni ,hogy tetszik ,de nemtudom hogy.Vagy hívjam el valahova?Hová illik először és hogy ,mert szerintem az nem lessz jó hogy ,,Cső jössz velem a spárba" 15f
2015. máj. 12. 22:26
 1/9 anonim válasza:
Szia , kölcsön tudsz adni egy vonalzot , faragot , körzöt . Azt hálád jeléül elhivod valahova
2015. máj. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Cso jossz velem a sparba az jo lesz:D:D:D

Szerintem dicserd meg vagy hivd el setalni ilyesmik.

2015. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ismer téged?
2015. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen az elég fontos, hogy beszélgettél-e már a leányzóval?
2015. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem beszéltünk még meg semmi csak szoktam látni és eléggé tetszik nekem
2015. máj. 15. 16:48
 6/9 anonim válasza:

A SPAR-osra úgy megnézném, hogy reagálna :D


Szerintem próbálkozz ezzel, hello, xy vagyok, mi még nem beszéltünk, de már láttalak sokszor, szimpatikusnak talállak, szeretnélek megismerni. Beszélgettek kicsit, aztán kérsz egy elérhetőséget.

2015. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges mondanom hogy mi még nem beszéltünk mert gondolom hogy ő is tudja hogy még életében hozzám se szólt és énse hozzá
2015. máj. 18. 20:23
 8/9 anonim válasza:

Próbálj minél közelebb kerülni hozzá. Először nézd meg, hogy milyennek talál. Ha találkozol vele suliba, nézz rá és mosolyogj. Ha viszonozza akkor szimpatikus lehetsz neki, de ez még nem teljesen biztos. Próbálj feltűnni mindig a szeme előtt. Mikor már ő is keresi a szemkontaktust veled, akkor lehet mosoly és kacsintás. :)

Aztán jön az, hogy szépen odamész hozzá köszönsz neki. Szépen megmondod, hogy Nagyon szimpatikus lánynak tűnsz és szeretnélek megismerni, ha nem gond.

2015. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi.Már csak azzal vagyok bajba ,hogy mivan akkor ha van valakije
2015. máj. 20. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!