Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja ezt egy elvileg...

Miért csinálja ezt egy elvileg érett, normális férfi?

Figyelt kérdés
Én egy haverommal és neki a haverjával járok konditerembe. Mindig pontos időben megyünk. Pl 6tól fél8ig. Ő is odajárt, de általában mindig előbb végzett, miután megtudta, hogy oda járunk most már, u.abban az időpontban jött edzeni mint mi. Ezután már most egy csajjal jár edzeni, de pontban akkor mint mi. Sőt nekem is erőlteti, hogy én is akkor menjek már mikor ő. Azt hiszi féltékeny leszek?! Egyébként mindig, állandóan minket bámul, figyeli az alkalmat, hogy odajöhessen hozzám, ha odajön, de más is odajön, akkor inkább hátat fordít és visszasomfordál majd újra próbálkozik odajönni. Nagyon zavarba van amúgy a barátaim előtt. Az összes fiúbarátomat fikázza, leszólja, mindenki egy nyomorék és hasonló. Állandóan számonkér, elszámoltat a programjaimról. Szerintem barátok vagyunk. Egyszer már megcsókolt, félig meddig szerelmet is vallott majd visszavonulót fújt, hogy mégiscsak legyünk barátok mert nem akar elveszíteni. Szórakozik velem? Ezek a kondis dolgai is eléggé gázak. Más nem viselkedik így. 22/L
2015. máj. 12. 23:54
 1/5 A kérdező kommentje:

*Szerinte barátok vagyunk.*


Bocsi elírtam!

2015. máj. 12. 23:55
 2/5 RRR ***** válasza:
100%

ez hülye

hagyd a francba

már a csók is hiba volt

2015. máj. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Téged akar! De mivel nyomorékozza a barátaidat azzal nem tagadja milyen egy bunkó. Ne csevegj többet vele!
2015. máj. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mitől lenne elvileg normális, érett és férfi?


De aki egy ilyen kérdést kiír, az se 100-as.

2015. máj. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért elvileg, mert 22-23 évesen már elvárnám, hogy egy férfi érett és normális legyen. De a leírtakból látszik, hogy ő nem éppen az.

Azt nem értem, én miért nem vagyok normális, hisz furcsállom ezt az egészet, és nem értek vele egyet. Nem azt írtam, mennyire tetszik ez nekem és minden férfi ilyen, csak kíváncsi lettem volna hogy férfi szemmel miért viselkedhet valaki így. Azért köszi aki leszólt.

2015. máj. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!