Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hozhatnám helyre?...

Hogyan hozhatnám helyre? Hogyan tudnám megtörni.

Figyelt kérdés
A történet elég bonyorúlt és összetett . 2011ben interneten megismertem egy lányt sokot beszélgetünk megkedveltem sajnos nem voltam vele mindig kedves volt hogy nem voltunk jóba és nem beszéltünk 2014ben barátok lettünk személyesen is megismertük egymást nagyon szeretem őtt mint barát . Idővel bele szeretem el mondtam neki facebookon mondtam neki "remélem ezzel nem rontottam el semmit " válasza az volt hogy" csak a kapcsolatunkat" másnap össze jött egy srácal . Ez után hiba írtam.neki nem válaszolt de hát megszakította velem a kapcsot törölt az ismerősök listájáról . Nem mondta el hogy miért ezért gondolkoztam volt hogy azt hittem.a srác miadt megfenyegetem mert dühös voltam hogy megverem azt a srácot . Az óta eltelt több mint egy év szeretnék vele beszélni tudom hogy hibáztam nem voltam.mindig kedves szeretnék tiszta lappal kezdeni .

2015. máj. 13. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ekkora pancser... mégis minek akarsz pitizni neki még mindig??? Hagyd már...
2015. máj. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az energiádat fektesd másd lányba. Száj le róla! Bár a többit is megkimélhetnéd amig ez a "falu bikája" stilusod van! "Hogyan tudnám megtörni?"

Ez egy kicsit primitiv. Minek neked barátnő, ha megtörni akarod nem meghóditani?

Agressziv és egoista vagy.

Persze, megértem a fájdalmad, hogy a barátságot is felrugta a lány. De nem volt ott más is?

És hidd el nem ez a "majd összeverem aki nem tetszik!" az elintézési mod!

Tudod mindenkinek meg van a maga embere!

2015. máj. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elment. Keress mást.
2015. máj. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!