Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú a suliból (? )

Tetszik egy fiú a suliból (? )

Figyelt kérdés
Már vagy egy éve csak így a messze távolból csodálom és várok hogy történjen valami xd szerintem így látásból ő is tudja ki vagyok de így facebookon meg nem merem bejelölni mert akkor meg lehet az lesz hogy ...nemtudom. Nem merek odamenni hozzá beszélgetni mert mit mondanék neki?:'o jajj. Mit csinájak?:c nagyon tetszik. 17/l
2015. máj. 13. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelöld be és hívd el valahova ha élőbe nem megy. Max lekoptat és akkor mi van?
2015. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
így várhatsz a csodára :O
2015. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hű, ha egyszer én is így tetszenék egy csajnak, összetenném a két kezem xd
2015. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
levelezzetek
2015. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj oda köszönj neki. Kérdezz valamelyik tanárról aztán ha már úgyis elkezdtek beszélgetni lehet terelni minden felé a témát.
2015. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem a kapcsoaltom életem szerelmével úgy kezdődött, hogy rámírt facebookon. :) Persze előtte óra közben zavarba hoztam szemezéssel, majd láthatóan élvezte ahogy a tanárnak magyarázom, hogy milyen szépek a szemei :)) 17/f
2015. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Esetleg én vagyok az?
2015. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!