Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nehezen megkapható vagyok,...

Ha nehezen megkapható vagyok, de éppen olyan férfit fogok ki aki megunja?

Figyelt kérdés
Manapság az a baj, hogy az összes lány könnyen megkapható, de ha nem adom könnyen magam, hanem úgymond harcolni kell értem, meghódítani, de épp találkozok egy sráccal, aki ezt megunja, akkor mi van????

2015. máj. 13. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem is akart igazán.
2015. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom ilyenkor hogy nem is érdeklem.
2015. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

az a baj sokan ezt megjátsszák, hogy őket de nehéz megkapni...direkt húzzák a másik agyát...aztán rájönnek sokan az igazságra...


legyen: X a fiú, Y a lány, Z egy másik lány


X nagyon szeretné Y-t, már 2 hónapja fűzi, versek virágok minden amit szeretne a lány (vagy moziba viszi, drága cuccokat vesz neki a lényeg azt csinálja amit a lány szeretne)...aztán találkozik Z-vel akit nem akar meghódítani csak beszélget vele ő egy régi/új barát...aztán kiderül, hogy Z van annyira értékes, vagy sokkal értékesebb mint Y, és ekkor mondjuk 2. randi után együtt vannak boldogok...


VAGY nincs Z csak Y van, félévig fűzögeti mindent megtesz és végül összejönnek...aztán a fiú rájön, hogy Y baromira nem is olyan lány mint amilyet ő keres...számára nincs semmi értékes, csak egy unalmas buta liba, csak elvakította a szerelem...de lehet erre csak évek múlva jön rá...


nem attól lesz valaki értékes, mert húzza az időt, vagy elutasít mindenkit...

2015. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a "könnyűvérű nő" dolog egy baromi ostoba sztereotípia lett a párkapcsolatokban. Az a probléma, hogy ez szerepjáték, semmi több, ha működik a kémia, működnie kell már a kapcsolatnak is. Persze szexualitás terén ez nem azt jelenti, hogy ****ál mindenkivel, ha nem olyan vagy.
2015. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Inkább az a kérdés, hogy miért vagy nehezen megkapható?
2015. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
#5: igen, egyrészt ez a kérdés, én azt tippelném hogy a kérdező így akarja kiszűrni azt aki csak kufircolna, és nem komolyan gondolja. csak vigyázz, azért az utolsóutáni pillanatig nem biztos hogy ki kéne várni. egyébként szerintem aki igazán akar majd téged az elég türelmes lesz ahhoz hogy kitartó legyen:D
2015. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"... harcolni kell értem..."


That's enough internet for today!

2015. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dehogy harcolok. Megkapom mástól ha tőled nem
2015. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!