Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszhetek neki?

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác, már durván egy hónapja beszélünk, kedves, figyelmes, és tényleg érdekli h mi van velem, meg majdnem minden szünetben odajön hozzám,- de nem azért mert nincs más társaság a közelben - és tök jól elvagyunk meg nekem tetszik is, de ő eddig nem mondott semmit erről a témáról, de látom hogy zavarban van, meg azt olvastam hogyha kitágul egy fiú pupillája amikor egy lánnyal beszél akkor az tetszik neki XD igazából nem tudom hogy ennek milyen valóságalapja van, de ez megvan XD meg most tudta hogy mi volt az első órám, holott nem mondtam el neki, meg vannak ilyen kis furcsaságok, de nem tudom hova rakni, csak reménykedek. Szerintetek? Ha kíváncsiak vagytok valamire még akkor szívesen válaszolok csak most hirtelen ennyit tartottam fontosnak.

2015. máj. 13. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Korotok?
2015. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én 16, ő meg 18
2015. máj. 13. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Közeledj felé úgy mintha meg akarnád csókolni. Ha ő is közeledik feléd akkor minden rendben. Nekem bejött. 15/l
2015. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
16 éves lány létedre "XD"-zel?
2015. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
öhm, bocsánat hogy érzékeltetni akartam a poént
2015. máj. 13. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Megbocsátok, csak többet ne csináld.
2015. máj. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!